Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítenél babakocsi választásban?

Segítenél babakocsi választásban?

Figyelt kérdés
Most 4 hónapos a fiúcska. Van (volt) egy babakocsi, fix vízszintes, de tönkrement, jobban mondva meghalt :( Kéne venni egy újat, de nem tudom, hogy milyet kéne (úgy értem, hogy sport, kétfunkciós... vagy milyet?). Sajnos most a pénz fog dönteni, anyagi helyzetünk nem nagyon fényes, de max.30-at talán tudnánk rá fordítani. Tudnátok ötletet, tanácsot adni? Köszönöm!
2011. máj. 27. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ajánlanám neked, hogy nézz körül a vaterán. Én is most onnan vettem 18ezerért egy nagyon aranyos babakocsit, amihez még babahordozót is kaptunk. (Jobban jártunk, mintha használt boltban vettük volna, ott 20-tól kezdődtek az aránylag jó állapotú kocsik.)

Mindenképpen olyat válassz, ami nem fix vízszintes, hanem sportkocsivá is alakítható legyen, valamint még a tolókar átfordítása is egy fontos szempont volt nálunk. Persze mindent jól alaposan el kell olvasni és ami nincs leírva arra rákérdezni, nehogy pórul járjatok. Mondjuk velem még ilyen nem fordult elő.


Sok szerencsét a vsáárláshoz

2011. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még olyan kellene, ami teljesen vízszintesig dönthető.

Én is a Vaterán vettem 15-ért Roan Jolly Jokert, nagyon szeretjük, de tömegközlekedni nem lehet vele. Nagy és nehéz, de épp ezért kényelmes, biztonságos és könnyű tolni, terepjáró :)


De ha könnyű kocsit szeretnél, akkor pl. Peg Perego régebbi, hagyományos fazonú kocsik is jók, beleférnek a keretetekbe, pl. Venezia


Sima sportkocsit ne vegyél, téliesíthető kell, pici még a fiú :)

2011. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!