Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtegyem vagy ne? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem vagy ne? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Összejöttem egy fiúval egy buliban. Mindketten józanok voltunk, holnap találkozunk és nem tudom, hogy engedjem-e, hogy megcsókoljon vagy ne.

Olyan kínos lesz, mert már összejöttünk így mégse lehetek távolságtartó, de azt sem szeretném, h ribancnak tartson.

Szóval? legyen csók vagy ne?


2010. nov. 30. 23:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
2010. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Azért baromira élvezem az ilyen embereket... :))

Nap, mint nap itt jönnek a nagy morállal, hogy mekkora kicsi k.urvák a mai lányok, hogy bepiálnak össze vissza d.ugnak aztán a végén én vagyok Mária Terézia, mert mielőtt elkezdek a sráccal járni szeretném jobban megismerni. Erről ennyit :))

A használhatókat köszi :)

2010. nov. 30. 23:21
 13/25 anonim ***** válasza:

Upsz a link nem ide szánódott, sorry érte!

:D

2010. nov. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Hogy a francba lehet csók nélkül összejönni valakivel? Ez az egész csók dolog, akkor lenne aktuális, ha csak össze szeretnétek jönni.

Ha viszont már összejöttetek, akkor felesleges ezen filozofálni. Azonban, ha csak mondod, hogy összejöttetek, akkor ismerjétek meg jobban egymást. Ellenben azt is írtad, hogy még csak nem is ismered! Hogy tudsz azzal összejönni akit nem is ismersz?

2010. nov. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Szóval már volt csók. Aranyos volt beszéltünk és csak úgy megtörtént. Holnap vagyis már ma lesz az első randink. Még nem ismerem mégse tehetek úgy mintha járnánk, de távolságtartó sem mivel már csókolóztunk.

Ezért nem tudom, hogy mit csináljak.

2010. dec. 1. 00:01
 16/25 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered, akkor nem kellett volna megcsókolni. Hülyeség volt. Egy kapcsolatban pedig a csók eléggé alap dolog. Mondd neki, hogy hülye voltál, neked gyors ez a tempó. Legalábbis azt látom, hogy ez a tényállás. Közöld vele, 50% hogy megérti, azt le van tudva. A másik lehetőség meg az, ha meg akar csókolni, akkor csókold meg, ha nem akar, akkor ne kezdeményezz. Máskor pedig gondolkozz előbb.
2010. dec. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ezek szerint még le sem feküdtél vele?

:D



Hasznos volt számodra ez a válasz?


Ha szerinted baj van ezzel a válasszal, jelentsd a moderátorok felé, a probléma megjelölésével! Kérlek csak olyan válaszokat jelents, ahol a válaszoló egyértelműen rosszindulatú vagy szabályzatsértő megjegyzéseket tett, azért ne jelents választ, mert nem értesz vele egyet (ezt csupán értékeld a lefelé mutató nyíllal). Előre is köszönjük segítséged!


Ez a válasz trágár

Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

Ez a válasz rasszista

Ez a válaszadó értelmetlen dolgokat ír

Ez a válasz egy hirdetés

Ez a válasz más szempontból problémás



A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:11


Ezen jót nevettem xĐĐ


Am igen legyen,mivel jártok és olyankor szokás:)

2010. dec. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan 20 idegen ember döntse el? Ennyire önnállótlan vagy? Különben is, ki nem sz*rja le! Ez csak egy csók vazze!
2010. dec. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
az egy normális dolog ha megcsokol ettol nem leszel ribanc....
2010. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Maxx válasza:

Ekkora parát egy cseszett csók miatt ??? Te nem vagy egész. S ha együtt vagytok már, nem leszel ribanc tőle. Ajánlom, h maradjatok a csók és kézfogós résznél, ismerd meg jobban, majd egy hónap leteltével jöhetnek a komolyabb dolgok, petting. És nagyon fontos, ha felveti, h ugorj fel hozzá, NE TEDD. Ez nagyon fontos, mert ha egyből felméssz hozzá, na akkor leszel ribi. xD

2010. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!