Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtegyem vagy ne? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem vagy ne? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Összejöttem egy fiúval egy buliban. Mindketten józanok voltunk, holnap találkozunk és nem tudom, hogy engedjem-e, hogy megcsókoljon vagy ne.

Olyan kínos lesz, mert már összejöttünk így mégse lehetek távolságtartó, de azt sem szeretném, h ribancnak tartson.

Szóval? legyen csók vagy ne?


2010. nov. 30. 23:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%

hogy lehet józanul bulizni?

hogy lehet első randin nem smárolni?


hány évesek vagytok? 14?

2010. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
19%
Aztcsinálsz amit akarsz..
2010. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

18 vagyok. Józanul lehet, és legalább nem fogom a fejem másnap, hogy Úristen mit tettem.

Kösz az értelmes válaszokat..

2010. nov. 30. 23:03
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
én se szoktam fogni a fejem buli után, hogy "Úristen mit tettem."
2010. nov. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem fogom rosszul érezni magam amiatt, hogy józanon is tudok jókedvű lenni, azért mert mostanában az a trendi, hogy piásan buliznak.

Annyit szerettem volna megtudni, hogy most mi is lenne a helyes lépés. De látom, hogy a választ nem itt fogom megkapni.

2010. nov. 30. 23:10
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
szerintem szűz vagy..
2010. nov. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ezek szerint még le sem feküdtél vele?

:D

2010. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%
Ha úgy érzed a srác jóarc,rendes, és nem csak az ágyba akar vinni legyen csók;)
2010. nov. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
10%

Parry Gripp,ott a pont :)


Józanul bulizni???

2010. nov. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 nielindi ***** válasza:

történt valami azon a bulin, volt csók? ha volt, akkor nem értem mit parázol a holnapi randi miatt. ha nem volt, akkor hogy jöttetek össze!? kiabálva 'beszélgettetek', jol megismertétek egymást, megbeszéltétek, h akkor jártok??

18 éves vagy, randiztok, és ugy már öszejöttetek elvileg, akkor miért lennél ribanc, ha hagynád, h megcsokoljon?!?! nem lesz0patni vagy egyböl megdugni...

2010. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!