Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A népszeruség és a szépség is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A népszeruség és a szépség is baj mostanába már?

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok. Szépnek és csinosnak tartanak a tobbiek és én is megvagyok magammal elégedve. Volt egy barátom, azt hittem, hogy szeret. Minden rendben mukodot kettonk kozott, igaz voltak féltékenykedések az o részérol de sikerult mindig megoldani. Mikor az a suliba szépség királynonek szavaztak meg, szakitott velem, azzal az magyarázta a dolgot, hogy tul jo vagyok hozzá és elobb utobb valaki le fog tole ugymond nyulni! Pedig soha nem adtam rá okot, hogy ne bizon bennem. Igaz sok fiu van a kornyezetembe, de soha egyiket se biztattam semmivel. Azota nekem nincsen senkim, vannak akik probálkoznak, de nagyképu tahok. Akik normálisak lennének nem kezdeményeznek velem! Ezt se értem hogy miért nem? Csak ok a pasik, nem nekem kéne elhivni randira! A volt barátom már egy másik lányal van, átlagos, csinos meg szép is de semmi extra, azt mondta, hogy azért van velem mert o nem olyan mint én, nem kell félni, hogy elveszik tole!Ezt hulyeségnek tartom, mert mindenkinek más a szép! Mit tudnék csinálni, hogy a fiuk ne igy álljanak hozzám? Sokan ismernek az iskolában is meg a városban is. Rendszeresen járok tancolni, fellépésekre onnan is ismernek sokan, lehet ez a baj? De mi lenne az igazán jo? Remélem tudtok mondani valamit, mert a barátnoim azt mondják amit hallani akarok!Nem az igazat!
2009. jan. 16. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

lehet h a normalis sracok nem mernek kozeledni mert azt hiszik nincs eselyuk. probalj te kezdemenyezni. nem kell tul nyomulni, de adj ki jeleket, hatha febatorodnak.

a baratod viszont nagyon gyava volt. nekem ha ilyen baratnom lenne buszke lennek ra es kuzdenek erte. xtem ne foglalkozz vele. ha meg kuzdeni se kepes erted, nem erdmelt meg.

ja es nem lehet h ontelt vagy (vagy annak tunsz) es ezert nem kozelednek hozzad?

2009. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

lehet h a komoly fiuk azt gondoljak te csak trofea lennel, es nem lenne komoly kapcsolat?

vagy az is lehet h tancolsz bizonyos helyeken. nekem is volt 1 osztalytarsam es mikor szinpadon volt mindenki bamulta es o nagyon meg volt elegedve magaval. csak o arrol lemaradt h mikor az emberek hazamentek a bulibol jol megvolt rola a velemenyuk....

2009. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


1. Az extrém szélsőségek mindig megkeserítik egy ember életét. Érvényes ez arra is ha valaki nagyon csúnya ill. ha valaki nagyon szép. Nálad is ez van. Készülj fel, hogy a szépséged amíg meg nem tanulod normálisan használni átok lesz.


2. Azért mert szép vagy, még nem jelenti, hogy csak a férfiak kezdeményezhetnek. Ha találkozol egy szimpatikus fiúval, TE is kezdeményezhetsz. Nem muszály lefeküdni neki, megalázkodni előtte, de segíteni szabad neki. Ne feledd, hogy a legtöbb férfi nagyon gátlásos lesz egy igazán szép nő társaságában, mert fél, hogy nem felel meg neki. Én 32 éves vagyok, de velem is előfordul mind a mai napig.


3. A tahók azért kezdeményeznek, mert a tahóságukkal leplezik a gátlásaikat. Van aki piával csinálja, van aki erőszakkal, van aki bunkósággal. Aki meg nem leplezi, az meg vagy béna, vagy nem kezdeményez. Ritka az amikor valaki nagyon magabiztos és képes kezdeményezni egy szépségkirálynőnél.


4. Az előző pasid hülye volt. Egyszerűen és szimplán. Bár meg tudom érteni azt az érzést amit mondott. Engem is hagyott már el nagyon szép nő, az biztos, hogy egy szép nő sokkal több kísértésnek van kitéve, de ha megvan a harmónia, akkor meg vagyok róla győződve, hogy bármilyen szép nőt "meg lehet tartani"


Szerintem szépen finoman kezdeményezz azoknál akik tetszenek neked. Ne feledd, hogy nagyon tartanak tőled a "normális" pasik, hiszen kiemelkedően szép vagy. Adj nekik finom jeleket és ne várd, hogy ők jöjjenek hozzád.


Amúgy pedig gratulálok az adottságaidhoz. Ha valakivel lesz jó kapcsolatod, akkor nagyon sok örömhöz juttathatod. Én biztos nagyon büszke lennék a barátnőmre, ha ilyen szép lenne és nagyon örülnék neki, ha megnéznék és irigykednéne rám.

2009. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat! Valaszolva a kérdésre, igen sokan gondoljak, hogy nagy képu és ontelt vagyok amig nem beszélnek velem. De sajnos van olyan aki nem is akar, elkonyvelt magában és ennyi :-( Nem olyan táncokat csinálok ami miatt meg lenne a véleményuk rolam! Habár abban sincs semmi rosz! AZ utolso valaszadonak nagyon szépen koszonom! Tartalmas olvasmány volt :-) és 100%-ban igaz!
2009. jan. 16. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! A szép és népszerű nőkről többnyire mindent hallani, mert vannak féltékeny emberek, akik kitalálnak dolgokat. De ha azt mondják rólad, hogy nagyképű vagy, akkor mindenképpen gondolkozz el rajta, hogy van-e valóságalapja. Kérdezz meg valakit alkalomadtán, aki ezt mondja rólad, hogy mire gondol pontosan. Ha arra jutsz magadban, hogy nincs ennek az állításnak alapja, akkor valszeg semmi gond veled, és eddig csak egyszerűen nem volt szerencséd.
2009. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem azzal van gond hogy szép vagy hanem hogy egy túlsminkelt túlöltözött k'rvának nézel ki. és ilyen egy normális pasinak sem kell, csak a tahó discosoknak. ennyi.
2009. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!