Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esett ez sz*rul nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett ez sz*rul nekem?

Figyelt kérdés
A barátommal heti 2x tudunk találkozni.Ma itt volt délután,igaz nem volt szex,csak petting,de nagyon jól éreztük magunkat.Alig várom mindig,hogy hazaérjen és tudjunk tovább beszélni,meg hasonlók.Ma hazaért és egyből azt írta,hogy álmos és,hogy Ő megy meg ilyenek,eléggé nagyon lerázott...
2010. nov. 30. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

néha barátodnak is lehet rossz napja, ilyenkor nem kell hisztizni, meg nyávogni hogy miért "sz@r le" stb... inkább mond azt neki hogy megérted, hagyod pihenni...

nem lesz konfliktus, és barátod se fogja úgy érezni hogy rá vagy szállva.

20/L

2010. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is a barátommal 2X-szer találkoztunk. Úristen, nem szexelünk és pettingelünk, csak beszélgettünk.

Mondjuk szex-hez általában alkalmunk nem adódik (hely) meg néha nekem nincs kedvem hozzá, de beszélgetni, filmet nézni, egy kis simi-tapi szokott néha lenni. De ha fáradt, akkor nem tehet mást, mint leráz, hát nem? Nem akar téged untatni, ő meg szeretne pihenni, ennyi az egész. Nem halsz bele, legközelebb együtt lesztek.

2010. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Panda Péter ***** válasza:
az esetleg nem merülhet fel lehetőségként, hogy igazat mondott?
2010. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi..pár percre ré én is felfogtam,amit írtál :D
2010. nov. 30. 21:04
 5/6 A kérdező kommentje:

rá*

1.-nek

2010. nov. 30. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Felizgattad és otthagytad. Gondolom, a kezébe vette a dolgokat.
2010. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!