Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtetszettem egy lánynak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszettem egy lánynak és rá egy kis időre összejöttünk.Két hetet jártunk. Az igazság az hogy nem illettünk össze. Lehet, hogy még tetszem neki?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Megtetszettem egy lánynak és rá egy kis időre összejöttünk.Két hetet jártunk. Az igazság az hogy nem illettünk össze. Nem szokott gyakran szorakozó helyekre járni, nem volt egy közös bulink. Én minden este bulizni vagyok. Hívtam őt is de nem jött. A suliban meg az volt az érzésem, hogy kerül (mikor összefutottunk mindig sietett, nem volt ideje beszélgetni) s nem mentem oda hozzá...szakitás után mondta hogy szerette volna ha odamennék hozzá. Ő mondta először hogy hagyjuk az egész kapcsolatot, én is akkor jónak láttam, de rájöttem, hogy még mindig tetszik nekem. Lehetséges, hogy még tetszem neki?Ha igen miből jöhetnék rá?



A lány 16 éves


2009. jan. 16. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
probalj beszelni vele, keresd meg. a reakciojabol ra fogsz jonni. de ha ennyire kulonboztok nehez lesz megtalalni a kozos hangot es kompromisszumot kotni. lesz olyan este mikor nem mesz bulizni. es a bulikbol elobb utobb tuti veszekedes lesz mert vmi csaj tuti radnyomul, vki visszamondja es mar kesz is a drama. de ha mkepp meg akarod ujra probalni.... akor hajra :)
2009. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokat jártál nélkule el bulizni, szerinted ez hogy eset neki. Még ha nem is mondta, biztos nem dijazta a dolgot. Járjál bulizni persze, de ne minden nap, vele is lehetél volna. Itt elkovettél egy nagy bakit. A suliba biztos azért volt ilyen mert zavarba volt és nem tudta kezelni a helyzetet, mivel nem nagyon voltatok egyutt és nem tudta hogy reagálja le a dolgot. Biztos jol esett volna neki, ha elkiséred a terméhez vagy szunetbe odamész hozzá és beszélgetsz vele. Azért mondta hogy legyen vége, mert nem nagyon érezte rajtad hogy akarod a dolgot! Biztos vagyok benne, hogy tetszel még neki! Mennyél oda hozzás és mond el hogy hibáztál és szeretnéd mégegyszer megprobálni a dolgot, de már ugy hogy szunetekben egyutt vagytok és kevesebbet jársz bulizni. Mond meg neki, hogy neked fontos a szorakozás és legyen olyan kedves kisérjen el néha néha azért téged is. Neki is kell tennie és engednie a kapcsolatért. Meg nem csak te mehetsz oda hozzá suliba, hanem o is! Ha már egyutt jártok miért nem mehetne! Beszélj vele, megéri!
2009. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy hívtam őt is bulizni de nem jött. Voltunk kinn együtt is, elvittem egy cukrászdába de ő inkább sétálni akart...de -15 fokban kinek van kedve sétálni?
2009. jan. 17. 11:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg nem érhetném el vhogy, hogy ő közeledjen? Mondtam neki, hogy tiszteletben tartom a döntését és nem zavarom. Szakitás után még 1x besz és akkor mondta h inkább ne beszéjjünk a kapcsolatról mert nem szeretné ha összevesznénk.
2009. jan. 17. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!