Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akiért teljesen odavagyok.Énsem vagyok számára közömbös.Volt egy vitánk de újra elkezdtünk beszélni stb,ő az a fajta aki nemfut egy fiú után sem ha akar valaki valamit majd tesz is érte valahogy így gondolkodik.Ha mindig énmondom hogy találkozzunk meg stb az nem túl egyoldalú?Még viszonylag ismerkedős fázisban vagyunk de már elégjól ismerjük egymást.... Tényleg nekem mindig ilyet felhozni pl? Vagy ha ő nemírja akkor nemis akarja igazán? Éntegyek meg szinte mindent azért hogy esetleg legyen valami a dologból?
2010. nov. 30. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen lány vagyok, nem azt jelenti,hogy nem akarom,csak pofára esni nem szeretnék,szerintem ő is így van vele.

Hívd el te.

De az is számít,hogy mégis hány éves ő, és te?

2010. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én 18 és nemsoká ő is 4hónap van köztünk,szóval nemazvan hogy fél vagy ilyesmi....csak így hogy "mindent" nekem kell.nekem félreérhető mert azthiszem hogy nemis érdeklem...
2010. nov. 30. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem érdekled, csak ahogyan már mondtam fél,hogy te elutasítod.

én is így voltam,csak az én sztorim annyiban különbözik,hogy amire én megbátorodtam,arra a srác lelépett egy másik csajjal,vagyis az önbizalmam megint 0, és egy darabig most én sem hívnék randira senkit,ez épp elég volt. Lehet így van ez a lány is.

2010. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát nemtudom....inkább már énvagyok így...nagyonsokat estem pofára,és ha nemlátom az érdeklődést inkább feladom mielőtt csak nekem lenne rosszabb
2010. nov. 30. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már háromszor elhívtad valahová, akkor illene neki is lépnie. Mondhatod, hogy "most menjünk oda, ahová te szeretnél". Ha annyi fáradságot nem vesz, hogy kitaláljon egy programot, ahol biztosan jól érezné magát, akkor felejtős a csaj.
2010. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értem miért a srácnak kéne kizárólag és egyoldalúan tepernie, talán ő nem fél hogy pofára esik? Mindenki fél ettől istenem... Utolsónál az igazság. Mondd meg a csajnak hogy úgy érzed megalázó rád nézve hogy csak te tepersz, és neked is jól esne ha ő is kimutatná irántad az érdeklődését, ha van ilyen.


22/L

2010. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!