Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik ez velem? Két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem? Két fiúba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Általános iskolás korom óta, úgy 14 éve szerelmes vagyok egy fiúba. Ez komoly. Tudta már akkor is:) Aztán mikor idősebbek lettünk mindketten másik suliba mentünk. Ő összejött egy csajjal, akkor azért nem próbálkoztam, mikor szakítottak én jöttem össze egy sráccal, akkor pedig azért nem jöttünk össze. Azzal a fiúval a mai napig együtt vagyok, 3 éve lesz karácsonykor:). Fantasztikus a kapcsolatunk, ezt a legőszintébben mondom. De az első srác egyszerűen nem megy ki a fejemből, sokszor gondolok rá, nincs olyan nap, h. ne jutna eszembe, ő volt életemben az első szerelem, de ez valami nagy dolog lehet, mert már 14 éve!!! Ha meglátom valahol mindig zavarba jövök, amikor beszélgetünk egy értelmes mondatot nem tudok kinyögni:S A fél karomat adnám egy csókjáért vagy, h. csak megöleljen, mindig a finom illatára gondolok.

-.-'

Hihetetlenül hülyén érzem magam.

Nyugodtan mondjatok rám bármit...

Soha semmi nem történt köztünk, azért lehet, h. nem bírom kiverni a fejemből mert nem kaphatom meg vagy micsoda?:S

Azért is nem értem miért van ez, mert a fiú akivel most együtt vagyok, tökéletes, tényleg, ő is a kapcsolatunk is, minden olyan ahogy a nagykönyvben megvan írva. Lelkitárs, legjobb barát, szerető, minden megvan benne. De mégis rengetegszer gondolok az első srácra.:S

Ilyenkor mi van?:S:(


2010. nov. 30. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
ugyanebbe a cipöbe vagyok
2010. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem semmi... talán mégis csak el kéne ezt mondanod neki, ennyi év után is. Sokat nem veszíthetsz. Legalább lezárod az ügyet, vagy ha ő is hasonlóan érez, nyugott szívvel hagyd ott a mostanit.
2010. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát kedves utolsó:D

Az a helyzet, h. tudja...

Megmondtam neki mikor már együtt voltam a mostani barátommal. Rengeteget tepert, h. összejöjjünk.

(nem, nem vagyok ribanc, nem szívattam, minden egyes alkalom, amikor mondtam neki, h. szeretem igaz volt, és a barátom is kavart egy csajjal, ezért nem érzem rosszul magam a mostani barátom miatt)

De nem mertem kockáztatni így a jelenlegi barátomnál maradtam.

2010. nov. 30. 19:26
 4/6 A kérdező kommentje:

És nem akarom elhagyni, mert tényleg tökéletes minden. Jó persze a fent említett két eset nem ezt mutatja, de 1:1 volt, megbeszéltünk mindent, újra helyreállt a világ békéje, és nagyon jól megvagyunk. De a másik fiú valami más, izgalmas, új...

Csak mivan ha ezeket csak elképzelem és a valóságban mégsem lenne olyan mint gondolom. Szóval őszintén megmondom a biztos jót nem szeretném feladni a bizonytalanért:S Nincs hozzá merszem.

2010. nov. 30. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak a kérdést olvastam el, de ha 2 fiúba vagy szerelmes, akkor igazából egybe se vagy.
2010. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát te...én nemtom mi van velem:S:S
2010. nov. 30. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!