Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most mi történik? (ez azt...

Most mi történik? (ez azt jelenti hogy szerelmes vagyok? )

Figyelt kérdés
nem tudom hova rakni a kérdésem.szóval az van,hogy nem tudom,hogy tetszik-e egy fiu az évfolyamon.. nem egy komondott helyes,de nemis csúnya,valahogy vonzz engem... élőbe nemsokat beszéltünk még,msn-en néha rámír ha fentvan,nagyon ritkán... holnap lett volna egy focimeccs amiben ő is játszik,ugyvolt hogy elmegyek de nemtudok,mert az öcsémre kell vigyáznom,és most olyan rossz kedvem van. :( egész hétvégén nem fogom látni és ettől vhogy szar ekdvem van :S ez azt jelenti hogy szeretem? még sosem voltam szerelmes... 14/L
2010. ápr. 23. 22:33
 1/5 A kérdező kommentje:
és mostanában egyre többször vele álmodok,meg rágondolok...
2010. ápr. 23. 22:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez azért, még mesze van a szerelemtől, inkább még csak tetszik.
2010. ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem ismered annyira, hogy azt mondhassuk, hogy ez szerelem, de jó úton haladsz felé:D.
2010. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pedig nemis tartom helyesnek meg semmi.. csak van olyan amikor rámtör az h tökjó lenne megölelni v vmi iesmi.. :/:O
2010. ápr. 23. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát..ja ez még nem szerelem..csk non kedveled
2010. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!