Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Te mivel mutatjátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Te mivel mutatjátok ki azt ha egy lányt szerettek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok!

Na mi lesz fiúk!!!

2009. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Én lány vagyok. De a fiúkban egyébként dupla annyi az érzelem mint a lányokban. Ha megfigyelitek...
2009. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet már túlzásba viszem, de én már 2 és fél éve minden nap elmondom a barátnőmnek, hogy szeretem. Egyszerűen, mikor összebújunk nem birom ki, hogy nem mondjam, mert ezt érzem. Sűrűn viszek neki virágot, csak úgy ok nélkül. Nem kell itt egy nagy csokorra gondolni, csak beugrok a virágoshoz és veszek egy szál kálát (ez a kedvence) minden körítés nélkül. Sok programot csinálok, hogy ne unatkozzon mellettem, és ha nevetni látom, akkor tudom most nagyon boldog. Mindezek mellett a szeretetem legjobb kimutatása, hogy addig nem nyugszom, amíg az ágyban nem jutott el a csúcsig. Egy normális kapcsolatban a másik orgazmusa az elsődleges.

Amiket most leírtam régen én sem így csináltam, de ez azért lehetett, mert nem voltam szerelmes a volt barátnőimbe, de most minden más...

2009. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt barátnőm mondta egyszer: onnan tudom mennyire szeretsz, hogy még azokat a gondolataimat is kitalálod amelyek még meg sem fogalmazódtak bennem.

Nem tudom hogy csináltam, de ez akkor annyira jólesett, hogy elfutotta a könny a szememet. :)

2009. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

az én barátom eszméletlen..mondjuk ő az első nekem,aki tőlem kicsit idősebb.eddig max: tőlem 2 évvel idősebbel jártam

látszik,h. nem kiisfiú: nagyon sokszor elmondja,hogy mennyire szeret,mit érez irántam,nem akar elvesziteni,persze ezeket ki is mutatja,nem csak szavakban,szóval az én barátom nem fél kimondani. annyira édes :)

amúgy kérdésre válaszolva :

szeretget,gyengéd,megértő,türelmes és ezt mind kimutatja, ajándékot vesz, amit szeretnék röktön megcsinálja-ezt nem félreérteni,soha nem parancsoltam neki semmit :)... el is mondja,hogy szeret.barátai előtt is ugyanolyan

2009. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megmondom neki. Mi sosem szoktunk jeleket küldeni, meg célozgatni... azt a nők szokták, mi meg nem értjük. :P
2009. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én lány vagyok! de ki lehet szűrni abból, ahogy mosolyog, ahogy nevet, akár a tekintetéből is.

Meghalnék minden egyes mosolyáért amit eddig láttam! :)

2009. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!