Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel úgy volt, hogy összejövünk, legalábbis ő nagyon akarta, az elején még én is, de közben én összejöttem egy másik lánnyal, akit régebben ismerek. És amióta tudja, hogy együtt vagyunk azóta olyan furán viselkedik velem, nem is ír szinte, meg semmi. :S Ha megkérdezem, hogy miért ilyen, akkor csak annyit ír, hogy mind1 és kész. Szerintem az a baja, hogy nem őt választottam, hanem a másik lányt. Szerintetek?
2010. nov. 30. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy ész kell hozzá te IQfighter.Te hogy éreznéd magad azok után,ha mondjuk 1 csaj húzná az agyad,bele zúgnál és lelépne 1ik régebbi ismerősével?:) Segítek:SZ@RUL.


Most lehet nem csak 1 csajt szúrtál el hanem1 barátot is.Nem kellett volna 2 vasat tartani a tűzbe.:)

2010. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Óhe.
2010. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van! :9


Te vagy nem vagy több 14 évesnél vagy nagyon de nagyon sötét van neked odafent...

2010. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elkönyvelte magában,hogy nem őt választottad és már nem nagyon tudja érdekelni a dolog.. Ez van.
2010. nov. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Naa ácsi-ácsi!


Mielőtt lehordtok mindennek azt nem árt tudni, hogy mi csak barátok voltunk és azt sem olyan régen. És én egy szóval nem mondtam neki, hogy mi járni fogunk, ő telepedett rám nagyon. És ő tudott róla, hogy a a lány, aki most már a barátnőm tetszik nekem és még ő biztatott, hogy közeledjek felé. Tehát ezért nem értem az egészet...

2010. nov. 30. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor mit érdekel,hogy miért ilyen?Tojd le az ilyet és foglalkozz magaddal+ a bnöddel:)
2010. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!