Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ha a barátnődőúl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha a barátnődőúl kiderülne, hogy férfi volt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy most az átoperáltatásra gondolok. Ezt úgy kell elképzelni, hogy most nő de valamikor régen még ffi volt, de azóta már átoperáltatta magát nővé. :D csak normális válaszokat kérek.köszönöm szépen L/18
2010. nov. 30. 16:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az arcán látszik, hogy nem eredeti csaj, amúgy meg úgy értettem, hogy szexnél csak rájössz. Mert ha nem akkor régen rossz.
2010. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Meleg vagyok. Szóval ilyen velem nem történhet :D
2010. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szép csaj lett:)
2010. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Az arcán látszik" + "szexnél csak rájössz. Mert ha nem akkor régen rossz." + "Szerintem szép csaj lett"


[link]


És ha rájönnék a "mű" nunijához hozzá sem tudnék érni többet. És volt már "mű" nunis szex, hánynék is egy-kettőt. De ha ilyen jól nézz ki és ilyen nőies, akkor maradhat, ha mehet az anal.

2010. dec. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!