Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ha a barátnődőúl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha a barátnődőúl kiderülne, hogy férfi volt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy most az átoperáltatásra gondolok. Ezt úgy kell elképzelni, hogy most nő de valamikor régen még ffi volt, de azóta már átoperáltatta magát nővé. :D csak normális válaszokat kérek.köszönöm szépen L/18
2010. nov. 30. 16:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocsi, a helyesírási hibákért de kezdő gépíró vagyok :)
2010. nov. 30. 16:28
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Mi az a barátnúd? :D
2010. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Én férfi vagyok ugyan szóval így nem tudom azt megmondani hogy ha csaj lennék akkor mit szólnék ehhez!


De ha a barátnőmről derülne ki hogy az volt akkor levágnám a tökömet is...


De azért szerintem nem lehet teljesen átváltoztatni egy embert az ellenkező nemre vonások mindig maradnak...

2010. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha a barátnúm pasi lenne dobám a kúrva annyába:)

Kapcsolat alapja:Bizalom,Őszinteség

2010. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Miért, te férfi voltál?
2010. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ja.. miért kérdezel ilyen hülyeséget?
2010. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem hinném, hogy van olyan, akinek ne tűnne fel, hogy átoperálták a barátnőjét.Mert ha igen, annak szerintem tök mindegy.
2010. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
csak nemrég olvastam egy cikket... tessék itt egy kép.. ő is fiú volt 16 éves koráig, ő a legfiatalabb átoperáltatott, és meg tudnád róla mondani hogy férfi volt? :D itt a link [link] am a neve Kim Petras, rá lehet keresni, kicsit okosabbak lesztek tőle, miről is szól ez az egész :)
2010. nov. 30. 16:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi ez mán az ördögi körből Marina? mert nekem az ugrik be xD
2010. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hogyan lenne barátnőm? Párom vagy afféle jóbarát?

Egyébként nem szólnék semmit, biztos meglepne, de nekem teljesen normális, hogy nemváltás után az illető a végső neme szerint él, stb. Mivel már nem folyamatban lenne M2F, hanem véglegesen F (nő), annak is tartanám, ahogy saját magát. Ennyi. :)

18/L (l.)

2010. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!