Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-25 éves PÁROK: Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves PÁROK: Hogyan élitek mindennapjaitokat a párkapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Hello !


25 éves pasi vagyok.

Végre valahára úgy néz ki, hogy kialakul egy komolyabb kapcsolatom.

A 22 éves barátnőmmel 1 hónapja vagyunk együtt.

Sokan mondhatnák, hogy ez az 1 hónap még semmit sem jelent.


Ezt elismerem, lehet, hogy csak fél évet, vagy 1 évet leszünk együtt, de az is lehet, hogy örökké.

Lényeg, hogy mindketten úgy érezzük, és sokszor beszéltünk már erről, hogy mindkettőnk számára tovább fog tartani ez a kapcsolat, mint az eddigiek.


Eddig a leghosszabb kapcsolatom 3 hónap volt.


Szóval titeket korombeli párokat kérdeznék, hogy ti hogyan élitek meg a jelenlegi párkapcsolatotokat?, miket csináltok együtt?, együtt laktok?, tervezitek, hogy összeköltöztök?

Milyen nehézségek vannak a kapcsolatotokban?


Persz idősebbek is válaszolhatnak, azon kapcsolatokra is kiváncsi vagyok. Légyszives írjátok oda, hogy fiu/lány vagytok, és hány évesek.


kösz


2010. nov. 30. 12:45
 1/8 Timi: ) ***** válasza:

Szia!

Én jól élem meg" a jelenlegi kapcsolatom,sok mindenben hasonlít rám,így tudom jól választottam.Hosszú távon jó ha van bennetek közös,de persze nálunk is vannak viták,de alapjában véve egy az életfelfogásunk is.

Együtt mit csinálunk?Nos hát együtt szórakozunk,de néha van,hogy a barátaival elmegy valahová olyankor én is barátnőzök",a szabadságot megadom neki,

együtt éljük meg azt ami szomorú,vagy öröm,stb dolgok.

Mi sok időt nem töltünk együtt,a hétvégéket csak,hét közben suli,munka stb,lényegtelen.

Együtt kirándulunk,vagy családlátogatás,meg mindenben segítek neki ha vele vagyok ez lehet munkájával kapcsolatos dolog is.

Nem tervezünk még összeköltözést,tudom,hogy ez a mai divat,hogy valaki max.fél éve jár valakivel és már eljegyzés és hasonló,aztán meg ha vita van dobálják egymásnak a gyűrűt.Nos én ezzel nem így vagyok,3 éve vagyunk együtt,bár volt már szó összeköltözésről de években beszélünk,nem pedig,hogy már most azonnal.

Szerintem ez így jó,nekünk jó,szeretem imádom,de nem ugrok fejest egy házasságba,maradunk az együtt járásnál még.

Nehézségek a kapcsolatban:Hmm,kinek mi a nehézség,a miénkben a távolság leginkább és az,hogy kissé irányító és önfejű vagyok.Más így nem jut eszembe.

Sok boldogságot nektek,kívánok,hogy sokáig tartson!

23/L(párom 24/F)

2010. nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok és egyedülálló. Gondolom nem érdekel, hogy hogyan élem a mindennapjaimat :D
2010. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

22 vagyok,párom 25,lassan 4 éve együtt vagyunk

Eleinte hétköznap 1-2 órára találkoztunk (kolis voltam,ő bejárós ugyanazaon az egyetemen),hétvégén későestig nálam volt.Aztán 1 majd 2 nap aldt nálam hétvégén,hétközben ugyanugy 1-2 órák,majd kiköltöztem albiba,ott már többet volt nálam,főzőcskéztünk együtt,elvoltunk,sokat jártunk el ide-oda.

aztán másik albérlet,oda már egyedül,igy péntek délutántól hétfő reggelig nálam van mindig,meg hétköznap is 1-2 nap,lassan össze kellene költözni,de jó igy is még.


hogy élem meg? előző összes pasi nem illett hozzám,senkivel nem birtam 2-3 hónapnál tovább...ő se volt tervbe sokáig,aztán mégis...most már ő örökre szól:)


nektek is hasonlóan boldog kapcsolatot kivánok...és ne ijesszen meg h előtte nem tartott egy kapcsolat se sokáig,meg kell találni a tökéleteset...

23/N

2010. nov. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez ember függő.17-24-ig éltem együtt egy fiúval(az utolsó kettő évben költöztünk össze),de az nagyon rossz volt.Ezért féltem is az összeköltözéstől a jelenlegi párommal.De ez a kapcsolat sokkal másabb, érezni h. jobb a viszonyunk és jobban összeillünk, már az 1-2.hónap után elkezdtünk tervezgetni és úgy éreztük, h. talán mi örökre együtt maradunk.Mi 2 éve vagyunk együtt és még mindig szeretjük egymást.Mi az 1.hónap után összeköltöztünk.A hétköznapok, reggel felkelek, meló, napközben telefonon beszélünk.Otthon semmi extrát nem csinálunk, tv-ünk, vagy ő x-boxozik,segít takarítani, néha főzni is.Együtt netelünk, ha van kedvünk szeretkezünk, van h. elmegyünk kajálni, vagy megnézzük a haverokat.De igazából semmi extra és még mindig nem untuk meg egymást, max unatkozunk,de sokat beszélgetünk,na meg keveset vagyunk otthon, szóval azt a napi 4-5 órát elütjük vmivel.Tavaly mondjuk 3-szor is voltunk"nyaralni, hosszú hétvéges stb."Bulizni nem járunk, hétvégén néha kettesben megiszunk vmi alkoholt és filmet nézünk...25/l
2010. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én 20L, ő 25 F, mi is csak egy hónapja vagyunk együtt. a mi kapcsolatunk kicsit furán alakult, előbb aludtunk és laktunk együtt, minthogy az első csókunk elcsattant volna :) (külföld).

a mi napjaink úgy telnek, hogy 90%-ban én megyek hozzá, heti 2-3x, mindig ott is alszom, mert általában csak este 7-től ér rá, utána meg nekem már nincs kedvem hazautazgatni. szerdánként megnézzük a HIMYM új részét:)

egébként meg csak megvacsorázunk, beszélgetünk, nézünk valami filmet, szeretkezünk, és alszunk. hétköznap. hétvégente azért mindig megyünk valamerre, minimum sétálgatni a városban, elmegyünk valamerre vagy az ő, vagy az én barátaimmal.

eddig minden szép és jó, és most először én is azt érzem, hogy képes lennék megállapodni.

az előző kapcsolatom 3 és fél évig tartott, ugyanennyi idős sráccal. ott mindennap találkoztunk, de nem igazán csináltunk semmit, csak döglődtünk otthon, ritkábbak voltak azok az alkalmak, amikor el is mentünk valahova. vele sajnos még beszélgetni sem tudtam.. nagyon-nagyon szerettük egymást, de nem voltunk egymáshoz valók. azt hittem, amikor szakítottunk, hogy nem akarok hosszú-hosszú iedig komoly kapcsolatot, de aztán szűk 2 hónapra rá jött a mostani, és boldog vagyok. remélem így is marad.

2010. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

sziasztok !


elolvastam a válaszokat.

Egyikhez sem tudok külön hozzászólni. Azt hiszem, hogy nincs is mit. :)


Nagyon szép dolgokat írtok, remélem, hogy ti is sokáig együtt maradtok. :)

2010. nov. 30. 17:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 20 éves lány vagyok, barátom 24 éves. Egymástól 30 km-re lakunk.

Nagyon jól éljük meg a jelenlegi kapcsolatunk, nekem ő már a sokadik barátom, de én komoly kapcsolatra vágytam mindig is. 3 hónapja vagyunk együtt és már párszor beszéltük hogy mind ketten úgy érezzük hogy a másikban megtaláltuk a nagy őt :)

A 30 km én úgy gondolom így a kapcsolat elején egy ideig pont jó távolság, nem vagyunk egymás nyakán és azért tudunk is találkozni. Általába kéthetente egy hosszú hétvégét együtt töltünk, ilyenkor elmegyünk a haverokhoz, bulizunk, koncertezünk, másik hétvégét meg külön töltjük, hogy meglegyen az egyensúly, de ilyenkor is talizunk csütörtökön :)))

Együtt még nem lakunk ugye, de pár napja már kérdezte (remélem nem poénból) hogy mi mikor költözünk össze? Nyílván ez 3 hónap után túl korai lenne, legalább 1 év után mennék bele egy ilyenbe, de egyébként igen, tervezzük ezt is, ahogy a közös jövőt is, se neki, se nekem nem teher és nem elijesztő.

Nehézségek eddig szerencsére nem akadtak, egyszer sem vesztünk össze. Úgy gondoljuk mindketten hogy a harmonikus és kiegyensúlyozott kapcsolat titka az hogy mindent de mindent megbeszélünk, nem hazudunk a másiknak és nem csaljuk meg a másikat. Ha van valami gond, azonnal megbeszéljük. Fontos hogy hagyjunk szabadidőt a másiknak, hagyjuk hogy azt csinálja amit szeretne, és próbáljunk meg ne lógni a másikon. A harmadik meg a szex, fontos része ez is a kapcsolatnak :)

Bocsi ha hosszú voltam! Csak próbáltam leírni mindent :)

Remélem tudtam segíteni, lényeg hogy beszéljetek meg mindig mindent! Sok kapcsolat itt vérzik el.

2010. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az utolsónak is.


Ebben egyet értek, hogy mindent meg kell beszélni.

Én mindent őszintén elmondok. HA nem így tennék, akkor nem is tudnék rendesen megnyilni.

Számomra meg az jelenti a komoly kapcsolatot, hogy megnyilhatok valaki előtt.


Persze vannak haverjaim/fiúk/, azok közül is 1 nagyon jó barátom. Vele is teljesen őszinte vagyok, akár a barátnőmmel.

Ugy gondolom, hogy 15 évnyi barátság után ez természetes. :)

2010. nov. 30. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!