Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogyan közeledj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Na szóval én 14éves vagyok.



van egy fiú,22éves Laci a neve,és látott engem,apámnak a telefonjába,és apámnak a másikhaverjának Krisztiánnak mondta hogy én anyira szép vagyok,mindenféleképpen szeretne látni engem,tetszem neki nagyon meghogy mit szólna hozzá apám ha atjönne hozzám,és mondta Krisztián hogy kettéhasítana,hát az egyszem lánya neki, meg ilyenek.És ezt nekem Krisztián vissza mondta,meg apámnak is,és mondta apám hogy ide bármikor jöhet,nem tíltom meg,de a lányomról vegye le a szemét mert a lányomnak még nem lehet barátja majd csak 18évesen.

És a csávó még másnap is azt üzente nekem hogy üdvözöl meg ilyenek..

És tegnap talákoztam vele,és egyfolytába figyelt,egyszer elindult felém de Krisztián rászólt hogy tesó gyere vissza,és visszament.De egyfolytába nézet,szemezett velem meg nevetgélt rám.És nekem is megtetszett,hogy kezdeményezzek,vagy mit csináljak???Bármit megtennék azért hogy vele legyek.


14/L


2010. nov. 29. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Fényképcsere, amin van egy-két rajos idézet
2010. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is bármit megtenne, hogy VELED (mármint a testeddel) legyen.............
2010. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de azt elfelejtettem odaírni hogy barátnője van.......
2010. nov. 29. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője, akkor sztem tuti szexre megy. Őm ár egy tapasztalt férfi. Észreveszi a jeleket amiket adsz felé. Ezt észrevette és egy kis szexre nem sokan mondanak nemet ilyen korban, ha fülig szerelmesek.
2010. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!