Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történet most vele?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon jól elbeszélgettünk vagy 4 órát, (már régebbről ismerem, mindig sokat gyakran beszélgetünk stb.) este 6 felé felhívtam, de azt mondta h most nem jó neki és majd visszahív. Mostanáig nem hívott :/ Tudom sok dolga van meg minden, de ha legalább barátként fontos lennék neki visszahívna nem? Én nem akarok erőszakos lenni ezért nem hívom újból de csak akkor vagyok jó ha kell valami am. meg leszar? Persze nem mondhatom, mert ő is nagyon sok mindent adott már, de ez most nagyon rossz, miért csinálja? Eddig minid visszahívott :( Vagy csak elfelejtette? Nekem eléggé bejön ő :/
2010. nov. 29. 19:18
 1/2 nielindi ***** válasza:
lehet, h dolga van.
2010. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jaa...mármint tegnap este 6 kor hívtam:/
2010. nov. 29. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!