Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is undorító volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is undorító volt?

Figyelt kérdés
Van egy jó haverom akivel már 4 éve vagyok barátságban. Idén óta fősulis lett. Mióta fősulis lett akkora arca van, hogy azt el se lehet képzelni. Folyamatosan lenéz és kicsibe vesz engem mintha ő lenne a király. Az utcán is feszít nagyon hogy ő milyen kemény meg macsó nagy az egója... Mostanság már nem találkozunk sosem kb 1 hónapja mert mindig azt mondja nem ér rá jobb neki otthon és nem akar bulizni se mert minek eljár néha egy baráti körrel kártyázni de amúgy mást nem csinál meg barátnőjével van amikor tud. Engem már figyelmen kívül hagy nagyon bunkó velem és provokatív néha elküldeném a jó büdös p*csába... lehet direkt szurkál hogy legyek ideges és küldjem el, mert nem szeretné hogy ő vessen véget a barátságunknak? Nagyon kis sunyi volt régen a gimiben olyan kis ma született bárány... Mit gondoltok? Vagy csak én vagyok a túl ingerlékeny? Szerintem undorító hülye egosita lett és beképzelt is...
2010. nov. 29. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

És szerinted érdekel itt bárkit is a kis lelki problémád?

Tettél fel bármilyen kérdést, amire értelmes választ lehet adni? Nem...

Akkor meg sírjál máshol...

2010. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
oké.
2010. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, és te se foglalkozz vele, hagyd hogy ő teperjen.
2010. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget én is ezen gondolkodtam
2010. nov. 29. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!