Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért mondta ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért mondta ezt? Lányok nektek ez h esett volna?

Figyelt kérdés

barátom azt mondta h szereti az egyszerű lányokat...engem is annak tart ezek szerint és ez nem esett túl jól...

attól h nincs rajtam egy kiló vakolat,csak szolid smink,meg h nem flangálok 10 centis tűsarkúba,és nem derék mutogatós bőrkabát van rajtam(hanem elegáns szövetkabát),ettől még nem tartottam magam egyszerűnek ,slamposnak:S:( szeretem a csinos,nőies ruhákat...de ilyenkor télen nem szokásom kirakni mindenem:S

szóval elég sz@rul esett h a barátom egyszerűnek tart:S:(


2010. nov. 29. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem jól fejezte ki magát. Gondolom 'természetes'-re gondolt. Te viszont rögtön kapd föl a vizet és hisztizz.
2010. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem hisztiztem neki...csak most a lelkem mélyén nem esett túl jól...
2010. nov. 29. 16:07
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Egyszerű nem egyenlő a slampossal. Látszik, hogy nőből vagy, egy mondaton ha sokat rágódtok egy egész összeesküvés elméletet tudtok csinálni. :)


Amúgy úgy értette, hogy jobban szereti azokat a nőket, akiken nincs egy kiló smink, meg stb, egy szóval az egyszerűeket, nem pedig a slamposakat. :)

2010. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
12-13 évesen meg esik, hogy félreért dolgokat az ember. Az hogy egyszerű nem egyenlő azzal, hogy slampos. Egyszerű=nem bonyolítod a dolgokat, mindenből csak azt hozod ki, amit kell.
2010. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát csak egyszerű lehetsz, hogyha olyan egyszerű sráccal jársz, mint ő ..:P
2010. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem csak hisztis vagy.


"attól h nincs rajtam egy kiló vakolat,csak szolid smink,meg h nem flangálok 10 centis tűsarkúba,és nem derék mutogatós bőrkabát van rajtam(hanem elegáns szövetkabát),ettől még nem tartottam magam egyszerűnek ,slamposnak:"


Ne forgasd ki a barátod szavait. Ilyesmiről szó sem volt. Le írtál egy végletet, ami kb egy szűk rétegnek jön be, de ettől még nem gáz, hogy nem ilyen vagy.


Amúgy meg jó lenne ha megkérdeznéd a barátodtól, hogy szerinte mi az, hogy egyszerű. Lehet, hogy tök máshogyan értette. Az egyszerű nem egyenlő a slampos kifejezéssel.

Amúgy meg nem értem, hogy mit izgat, ha téged szeret. Vagy te ennyire csak a külsőségekre adsz?

2010. nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Rosszul értelmezted szerintem is, ne sértődj meg rajta, nem úgy fejezte ki magát ahogy azt a te kis fülecskéd hallani akarta volna...
2010. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Figyelj csak. Én férfiként azt mondom egyszerűsé = szépség. Ő is tutira így gondolta.
2010. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
az írásaidból látszik pedig h agyilag nagyon is egyszerű vagy.
2010. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nála ez természetest jelent, nem sértődnék meg.
2010. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!