Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok! Help!?

Figyelt kérdés

Üdv.

Lenne egy kis problémám. A barátnőmmel most leszünk együtt kb. két hét múlva 1 éve együtt. Megbeszéltük hogy a spórolás érdekében meg amúgy is, készítünk saját kézzel valamit egymásnak. De az a baj hogy nincs ötletem mit kellene. Valakinek valami ötlet?

Előre is köszi. és ha lehet normális válaszokat.

ui. nem azért szeretnénk spórolni mert nincs pénzünk hanem mert én autóra ő meg egyetemre gyűjt.


2010. nov. 29. 15:43
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Ha vannak közös képeitek a kezdtetektől, akkor csinálhatnál egy fényképalbumot. De ne tedd tele, max félig, és mondd neki, hogy még sok képet szeretnél bele a jövőben. Nekem ez nagyon tetszene, lehet pasiknak kissé érzelgős, de szerintem jó :)
2010. dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha vennél neki egy szál vörös rózsát, és csinálnál neki egy képkeretet saját kezűleg, benne a közös fotótokkal..22f
2010. dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyik haveromnak elektroműszerész a szakmája és készített a barátnőjének egy ledes panelt amin az évfordulójuk időpontja és a szeretlek szó villogott felváltva.
2010. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) jöhet még ha valakinek van valami jó ötlete
2010. dec. 5. 20:31
 15/18 anonim ***** válasza:
En csinálnák egy cd-t rajta sok közös képpel+romantikus zene
2010. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 kisnita ***** válasza:

Az egyik legjobb barátnőm férje készített a feleségének egy fából készült szívecskét, le lakkozta ettől szépen kijött a fa mintája, a közepére készített egy 9x13-as mélyedést, beletett egy közös fotót és rá tett egy vékony üveg lapot (de fóliát is lehet) és a széleit leragasztotta hogy stabil legyen. Olyan szép lett, még én is elérzékenyültem mikor barátnőm jött vele dicsekedni és megmutatta.

Szerintem ilyesminek biztos örülne a barátnőd.

Vagy közös fotókból csinálj neki egy videót, írd ki cd-re, válassz alá valami jó kis zenét (kedvenc szám vagy ami szólt mikor összejöttetek) mellé vegyél egy csokit és egy szál virágot. Tuti siker lesz :)

2010. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Basszus te ismered a lányt egy egész éve már.

Neked tudni kéne mit szeret.

A lányról egy nyomorult szót nem irtál hogy közelebb keróljünk a megoldáshoz.

Igy elég nehéz lenne segíteni,nem gondolod.


Ezt is én irtam.....Nem tudom miért vagy olyan féreg hogy lepontozod az embert.Ásd el magad hogy ilyen paraszt vagy.

Segítettem volna te csíra ha mondjuk irsz valamit róla.

Ez aztán szánalmas hogy ide jössz és minket kérdezgetsz mert annyira nyomorult vagy hogy nem tudsz kicsit önállóbb lenni és azt se tudod mi az amiért oda lenne a kis barátnőd...

2010. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

És ha a kocsid lesz 1éves akkor házikészítésű bengát töltesz bele mert spórolsz a barátnődre?

Szerintem nem minden nap van évforduló,gondold meg. Nem azt mondom hogy ne legyen kézzel készített csak merj rá költeni

2011. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!