Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok! Help!?

Figyelt kérdés

Üdv.

Lenne egy kis problémám. A barátnőmmel most leszünk együtt kb. két hét múlva 1 éve együtt. Megbeszéltük hogy a spórolás érdekében meg amúgy is, készítünk saját kézzel valamit egymásnak. De az a baj hogy nincs ötletem mit kellene. Valakinek valami ötlet?

Előre is köszi. és ha lehet normális válaszokat.

ui. nem azért szeretnénk spórolni mert nincs pénzünk hanem mert én autóra ő meg egyetemre gyűjt.


2010. nov. 29. 15:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem készíts neki egy szkafandert!
2010. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Főzz, aztán hívd el vacsorára.
2010. nov. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Javaslom a Gugli-féle meglepetés nőiesített verzióját, nem túl drága és biztos örülni fog neki.
2010. nov. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Madártejet.
2010. nov. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%
Szarj egy jó nagyot, tedd egy szép dobozba, hidd el meg fog lepődni, ha kinyitja!!
2010. nov. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
A lányok kedves kis apróságoknak is nagyon tudnak örülni!nyaklánc(akár kézzel készített)valami kis cserepesvirág,csoki,párna,plüss,fehérnemű.De kézzel készíthetsz akár "tablót" is (egyszer én is adtam a barátomnak)szertelvalahonnan gy hungarocel vagy fa "táblácskát"ragasztassz rá közs képeket és kagylókkal vagy gyöngyökkel díszíted.Biztosan tetszik neki majd bármit is veszel!(remélem segítettem)sok sikert!
2010. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki egy szál rózsát és készíts neki gyertyafényes vacsorát.
2010. nov. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A nyakláncféleség tényleg jó ötlet :D valami ami tőled van neki, és bármikor hordhatja =] vagy varrj neki 1 plüssmacit :D aranyos, szeretnivaló és kézzel készített :P
2010. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

Basszus te ismered a lányt egy egész éve már.

Neked tudni kéne mit szeret.

A lányról egy nyomorult szót nem irtál hogy közelebb keróljünk a megoldáshoz.

Igy elég nehéz lenne segíteni,nem gondolod.

2010. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

sztem ez tök jó 5let: [link]


mondjuk nem is muszáj zsetonokra ,akár papírra is írhatod:) (esetleg kis piros szív alakú papírra)

ennek sztem örülne:)

2010. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!