Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a rendes lányok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 14:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

15.00 vagyok: nő vagyok, 6 évig csak nők között éltem, és megtanultam, hgy nem lehet megbízni EGY NŐBEN SEM.

Még abban sem, aki látszólag ártatlannak és szendének tetteti magát. Mindegyikben bújkál valami hátsó szándék, mindegyik próbál kifelé tökéletes összhangot sugározni, de belül... Ehh...

Minden nőnek fontos a hiúsága, és a legtöbben képesek azért BÁRMIT elkövetni, hogy azt egy pasi ápolja nekik az önbecsülésüket. Még a legvisszahúzódóbb, legcsúnyább lányok is, akikről senki sem feltételezné ezt. Mindegyiknek megvan a maga módszere, csak ezt jól titkolják a pasik előtt.

2010. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nincsenek már,azt hiszem kihaltak:(

Az én időmben még voltak.

(35/F)

2010. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Attol fugg mit jelent neked az, hogy rendes(hogy nem jatszik veled, nem csal meg, nem hazudik neked es hogy szamithatsz ra). Ha ezeket, akkor leteznek mindenhol, csak jobban megkell ismerkedni veluk addig senkirol nem tudod, hogy milyen valojaban.
2010. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

attól függ h te kit tartasz rendesnek!

de sztem soha nem fogsz olyan lányt találni aki mindenben tökéletes:)

2010. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

itt



hűséges, őszinte, bájos arcú, szenvedélyes, jó a szexben, inteligens és nem a végzettség miatt, bájos arcú, fiatal

család centrikus

de foglalt :)

2010. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

sztem meg nagyon is vannak, csak az a baj, h nem veszik észre az emberek. egy "rendes" lány nem feltétlenül úgy néz ki, mint egy cicababa. Mondjuk nem teszi ki a melleit, hanem csak sejteti ;)

Egyébként ismerek legalább 10 rendes lányt, akiknek még nem volt barátjuk sem, pedig nagyon jófejek. ha kell pár név csak szólj X)

2010. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!