Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a rendes lányok?

Figyelt kérdés
Budapesti 16 éves srác vagyok , nemrég lett vége egy 9 hónapos kapcsolatomnak, de azóta nem nagyon találom a helyem.Próbálok kapcsolatot keresni de nem nagyon akar összejönni semmi.Próbálom élni az életem de hiányzik egy társ...Hol vannak azok a lányok akikkel lehet előre tervezni?
2011. szept. 24. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Reklám:
2011. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én rendes lány vagyok..:)
2011. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ahha! rendes lány! itt kelleted magad egy ismeretlennek pfff...
2011. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mindenki magából indul ki !!!
2011. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

jójó! de tény hogy volt benne némi "kacérkodás"

be lehet vallani! úgyis ismeretlenül vagyunk :)

És örülünk neki hogy vannak még rendes lányok akárcsak te :)

2011. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A te kortársaid között szerintem nagyon kevés az ilyen (mármint akikkel lehet tervezni). Amúgy meg akik normálisabbak, azoknak sokszor van valakijük. Ne görcsölj rajta, nem érdemes. Majd úgyis találsz magadnak valakit. Egyébként hol szoktál ismerkedni (iskola, bulik stb.)?
2011. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Kb mindenhol ahol lehet, ugye motorozom tehát ha haverokkal eljárunk császkálni akkor is szoktam....

2011. szept. 24. 22:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, talán ez a "mindenhol" nem kellene. Lehet, hogy már túl görcsösen akarsz magadnak egy társat, és ez érződik rajtad. Nem tudom, mennyire tudsz laza lenni, vagy mennyire tudod bevetni a humorodat, mennyi önbizalmad van, ezek is sokat számítanak.
2011. szept. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát önbizalmam az van bőven, ha haverokkal vagyok akkor meg bőven de motorozás közben nem agyalok ilyesmiken meg kb suliba se nagyon.. csak így esténként jön néha rám...
2011. szept. 24. 22:40
 10/13 anonim ***** válasza:
a mesékben.
2011. szept. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!