Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly kapcsolatot el lehet felejteni?

Figyelt kérdés
Elhagyott, több mint 3 év után, már nem szeret, igazából most, minden kapcsolatot meg akar szakítani velem! Egy komoly kapcsolatot, csak így el lehet felejteni? Azt hittem, része maradok az életének...:(
2010. nov. 29. 00:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
igazad van...igen kapaszkodnék mindenbe, sajnos...csak én azt hittem, ha egyszer vége, akkor fontos leszek neki majd, nem fog elfelejteni, mint embert...és úgy érzem, hogy ő pont ezt teszi...nem egy rossz kapcsolat volt ez, szerettük egymást, voltak terveink...
2010. nov. 29. 00:51
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű elfelejteni egy komoly kapcsolatot!

Az exem megcsalt, folyamatosan hazudott megpróbált kihasználni engem, muszáj volt kidobnom, pedig nekem ő a nagy Ő. Én hagytam el, többször próbált visszajönni, de megmondtam felejtsen el örökre. Egy év telt el, kb. 5 évig voltunk együtt kisebb szünetekkel. Majd meghalok érte hogy néha halljam a hangát vagy lássam, de 1 hete láttam és most még rosszabb. Neki sikerült túllépnie rajtam, nekem nem.

Ha lecserélt téged, akkor valszeg azért akar megszüntetni minden köteléket, hogy szép csendben el tudjon felejteni.

2010. nov. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

nem vagyok abban biztos, hogy más van neki...csak félek...

nem az a fajta aki csajozik, és tényleg mindig jó volt hozzám, egyik napról a másikra, kinyögte, hogy nem szeret...és ennyi...talán, még nem élte ki magát, és szabadságot akart, nem tudom, senki nem látta jelét, az ő barátai, az enyémek is azt hitték, hogy ez egy komoly kapcsolat...egyik nap még szeret, másnap már nem...

2010. nov. 29. 01:28
 14/20 anonim ***** válasza:
74%
Látom nemtudod feldolgozni, hogy vége:) Hidd el talált magának barátnőt, ez olyan biztos, mint ahogy most itt írok neked! De sok szerencsét az életbe! Szia
2010. nov. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
hát sajnos nehéz túltenni magam rajta...lehet, hogy így van...nehéz lesz elfelejteni:(
2010. nov. 29. 02:41
 16/20 anonim ***** válasza:

Nyugi, majd beleedződsz! Én is így voltam az elején. 5 éves kapcsolatom volt (együtt éltünk 3 évig), vége lett. Aztán jött egy új, annak is vége lett. Most tartok a 3. kapcsolatomnál és neki már a felesége vagyok. :) Több mint 2 éve tart.

Eleinte én is nehezen léptem túl, de aztán a 2. csalódást már könnyebben túléltem, most ha csalódnék még könnyebb lenne (de remélem nem fogok, hiszen ő már a férjem). Keress magadnak mást, úgy fogsz túllépni rajta: regizz társkeresőkre, chatelj, járj el szórakozni, rúgj be! Én ezt tettem. Mindenütt az exet kerestem, mindenkibe azt láttam, és megtaláltam a hasonmást. :) Persze külsőre, de tulajdonképpen ez egy másik ember, csak úgy néz ki, mint a volt barátaim! Először azért volt jó, hogy felejtsek, aztán pedig hamar bele is szerettem és egyúttal teljesen elmúlt a fájdalom az ex iránt. Szóval tedd azt, amit én tettem, ne várjál, keress új pasit és randizgass!!

Sok siket!

26/N

2010. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Elírtam: Szóval sok sikert!
2010. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
de mért szakított volna veled, ha szeretne, vagy ha érezné h nem csaltad meg, vagy ha nem lenne más nője, biztos van valami a háttérben, veszekedtek sokat?
2010. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
éppen azért szakított mer már nem szeret...nem csaltam meg, eszembe se jutott, ő se engem...legalábbis nem tudok róla, meg nem ilyen ő...nem szeret, ennyi...a kérdésem az volt..hogy el fog-e felejteni teljesen, vagy azért valamit mindig jelenteni fogok neki...voltak gondok igen...de én azt gondoltam meg lehet majd oldani, mert úgy láttam ő is meg akarja majd oldani, de mégsem...ez lett nála a megoldás..hagyta elmúlni a szerelmet...
2010. nov. 29. 20:09
 20/20 anonim válasza:
bocsi, hogy így ennyi idő tárvlatából írok, de kíváncsi vagyok, és meg szeretném kérdezni, hogy túl léptél-e már rajta.Mennyi idődbe telt, és hogy találtál-e mást.:)
2011. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!