Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly kapcsolatot el lehet felejteni?

Figyelt kérdés
Elhagyott, több mint 3 év után, már nem szeret, igazából most, minden kapcsolatot meg akar szakítani velem! Egy komoly kapcsolatot, csak így el lehet felejteni? Azt hittem, része maradok az életének...:(
2010. nov. 29. 00:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet elfelejteni, viszont igen, van akinek nem okoz problémát a szakítás...Ez főleg azoknál nem gond, akik már találtak maguknak új partnert...
2010. nov. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Moszuke ***** válasza:
100%

igen öreg ez így működik.

én is ezt tapasztaltam..

ha bármi kapcsolat vagy emlék megmarad az illetővel kapcsolatban akkor sosem felejtem el őt.

minden kapcsolatot meg kell vele szakítani és mindent eltüntetni ami rá emlékeztet.. érted:)

22/f

ez tök normális. tedd te is ezt.

2010. nov. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Félek, hogy van valaki más, azért is lett vége...de azt mondta, nem tud senkit szeretni...persze ezek után, nem tudom mit higgyek...Én voltam az első komoly kapcsolata, nekem is ő, elég komolynak tűnt a dolog, és most vége...nem akar velem beszélni, nem kíváncsi rám...rosszul esik, hogy látszólag túllépett rajtam...kicsit szeretném megérteni, mi zajlik benne...:(
2010. nov. 29. 00:31
 4/20 A kérdező kommentje:
23/L vagyok
2010. nov. 29. 00:32
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
lány vagy , vagy fiu?
2010. nov. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

Nem mi zajlik benne, hanem ki...

Nem akar megbántani, hogy talált magának mást...Ennyi...

2010. nov. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
talált magának uj partnert:) nyugi klassz csajnak tünsz, találsz sokkal jobbat:)
2010. nov. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
igazából ő a nagy szerelem...most nem gondolkodom még, a továbblépésen...szóval más lehet a dologban szerintetek is...eredetileg ugye azért hagyott el , mert elmúlt a szerelem...és mikor rákérdeztem, hogy van esetleg vki más, nem válaszolt, felháborodott...sajnálom, ha így van...reménykednék, hogy rájön, hogy tévedett..de azt hiszem, ez felesleges...
2010. nov. 29. 00:37
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem lehet elfelejteni egy komoly kapcsolatot.

Az is lehet, hogy kozbe rajott, hogy nem lessz amugy sem hosszu jovotok. Es inkabb most szakitott. Sajnallak. Legyen erod tovabb lepni.

18 f/karpatalja

2010. nov. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de ez tipikus adjon magyarázatott, legyünk jobban talákozgasunk barátként.... ez mind csak időhúzás belekapaszkod mindenbe csak ne hagyon el. De ha már ő döntöt akkor nincs viszaút, minden kapcsolatott meg kell szakitani és elkezdeni mást keresni.
2010. nov. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!