Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire elvárható egy férfito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárható egy férfitol hogy éjjel ha messzebb dolgozm a lakóhelyünktől eljöjjön értem ha minden le van fagyva és csúszik?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire elvahato egy notol, hogy ejjel ha messzebb dolgozik a lakohelyuktol ne varja el a parjatol hogy esetleg osszetorje magat a csuszos uton???

Szoval a ferfitol is fugg, ha szeretne elmenni erted, akkor is ha csuszik, akkor sok sikert, amugy meg en inkabb lebeszelnem rola, mert veszelyes. Persze, ha nincs hogy hazamenned, akkor elvarhato, hogy elmenjen.

2009. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor elvárható, ha sehogy máshogy nem tudsz hazamenni.
2009. jan. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Maximálisan.

Ha magától nem ajánlja fel, ott már nem okés valami.

Nálunk anyukám barátja még értem is értem jön kérés nélkül, nehogy összetörjem magam.

Azért férfi a férfi, hogy vigyázzon rád.

2009. jan. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
18%
ha szeret makszimálisan
2009. jan. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha gyalog kéne menned, és BIZTONSÁGOS (téli gumis vagy terepjáró) autóval tud menni érted.

És persze akkor, ha hívod.

2009. jan. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
ha szép vagy akkor sok....
2009. jan. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ. De ezt már leírták fentebb is: ha jobb úgy, hogy ő jön érted (neki van biztonságosabb utazási módja), akkor elvárható. Ha nagyon nagy időkiesés már csak az odaút is, akkor nem annyira. Ha mindketten BKV-val jártok, akkor nem hiszem, hogy jó ötlet volna odarángatni, mivel írtad, hogy messzebb dolgozol...
2009. jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát én nem várnám el a férjemtől! Még mindig biztonságosabb nekem bkv-n mint neki fáradtan éjszaka a csúszós úton kocsival. Tudod a párkapcsolat két emberről szól, ahol nem csak azt kell nézni, hogy neked jó legyen, hanem a másikat is figyelembe kell/kéne venned!
2009. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem sem várná el a feleségem, sőt megtiltaná, mert félt és szeret. Én meg persze elmennék érte mert féltem és szeretem :-)
2009. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
22:04-es ez tök aranyos volt:-)
2009. jan. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!