Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek? Engedjem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? Engedjem el vagy küzdjek érte? (bővebben lent) 17/L

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki már lassan 2,5 éve tetszik. Egymás mellett ültünk még 9ben, nagyon megkedveltem és szemlátomást ő is nagyon kedvelt (szinte már egymás kezét fogtuk, nevetgéltünk..). Volt egy barátnőm aki.. hogy is mondjam? Egy idióta volt, aki tudta, hogy tetszik nekem a fiú. Felhívta a fiút (a tudtom nélkül), hogy tetszem-e neki és állítólag azt válaszolta, (hacsak a volt barátnőm nem hazudott) hogy van egy másik lány. Azóta a fiú alig-alig szól hozzám. Az utóbbi időben meg teljesen egymásra vannak akaszkodva. (a barátnőmmel azóta már szinte ellenségek vagyunk)

Teljesen összetörtem, ráadásul olyan lány vagyok, aki visszahúzódó és nem meri kimutatni érzéseit.

A volt barátnőm tudja jól, hogy még mindig tetszik a srác, de azért tovább nevetgél a fiúval. (ő meg olyan lány aki 'ami a szívén az a száján' sőt még csinosabb is nálam.)

mit csináljak? hagyjam őket vagy küzdjek?

17/L


2010. nov. 28. 21:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi gond veled tök cuki vagy, csak egy

kis önbizalom kéne. Ne hagyd hogy le nyomjon egy ilyen kis

gyökér csaj. Sok sikert.


Hajrá!

2010. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!