Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sokat fogok vele veszteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokat fogok vele veszteni?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve nincs senkim, többek között azért, mert nehéz volt kiheverni a szakítást. Most meg olyan terveim vannak, amik megint azt eredményezik, hogy nem lehet kapcsolatom. Kimegyek külföldre jövő ősszel és lehet, hogy egy egész évig maradok. Ott is nehéz lenne kapcsolatot kezdeni annak tudatában, hogy utána úgyis vissza kell jönnöm...

Megéri a karrier azt az áldozatot, hogy évekig ne legyen az embernek szerelme?


2010. nov. 28. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
tanulj meg egy alap mondatot " hello would you like sex ? " és tuti lesz kapcsolatod kint is
2010. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én a kapcsolaton nem csak a szexet értem. Tudom hogy sokan leragadtak ennél, de nekem kicsit több kell...
2010. nov. 28. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem miért annyira hosszú idő.

Ennyit csak ki lehet bírni.

Nem beszélve arról, hogy külföldre is eljutsz.

2010. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!