Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még romantikus pasik, akik törődnek a lányokkal, és nem csak magukkal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 19:12
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Sosem volt gazdag pasim... és nem szeretem azt sem, ha eltartanak... bizonyos szintig számít a külső is, de elegem van a bunkó emberekből
2010. nov. 28. 20:20
 22/33 anonim ***** válasza:
Nem kellene a nőket a tini libákhoz és a buta ringyókhoz hasonlítani állandóan...
2010. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Ez nemcsak a buta libákra jellemző. Teljesen normális lányok is mindig visszautasítanak a külsőm miatt.
2010. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

"A válasz megírásának időpontja: ma 20:39 "


Mert te nem a külső alapján döntöd el, hogy azzal a lánnyal kezdesz el beszélgetni aki szimpatikus egy kicsit is (valami megfogott) külsejében?

2010. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:39


Attól, hogy 10-20 a milliárdból nem beszél veled, mert nem jössz be nekik, nem jelenti azt, hogy ők bunkók és csak a pénz kell nekik.

2010. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Én eddig még csak intelligens okos lányokkal jöttem össze(22 éves korom óta valójában), de eddig az a tapasztalatom, hogy amikor kedves voltam és romantikus, valamint előzékeny, addig az volt a baj, mióta nem vagyok ilyen, azóta az a baj...Ezekkel az okos nőkkel meg az a baj, hogy az is baj...:D XD

Amíg egy rohadt tuskó vagyok, addig legalább tudom mire számíthatok...

2010. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Bocsi 71%, 72% írt marhaságot.
2010. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Egyébként azért, mert valaki sokat tanul még nem biztos, hogy intelligens, de ha az, akkor sem jelenti, hogy nem csalhat meg! És ha egy 220 IQ val rendelkező nő csal meg, nem jelenti azt, hogy a kisebb vagy az okosabb is megfog!
2010. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"Mert te nem a külső alapján döntöd el, hogy azzal a lánnyal kezdesz el beszélgetni aki szimpatikus egy kicsit is (valami megfogott) külsejében?"

Tom h ez egy nőnek hihetetlen, de az h szimpatikus, nem azon múlik h szép-e. Ha kiderül h nem normális, bunkó v ilyesmi, akkor nem érdekel, akármilyen szép. Ugyanez fordítva is, egy kedves, aranyos lánynál az se baj, ha csúnyácska.

2010. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Na akkor én most leírom a véleményem. (Pasi vagyok)

1. Ha szép a nő és aranyos, akkor lehet barátnő

2. Ha szép a nő és lotyó, leszarom.

3. Ha ronda a lány és aranyos, akkor lehet barát, de csak az.

4. Ha ronda a lány és gonosz, akkoris leszarom.


Persze nem mindenki így gondolja, de szerintem sokan és nem azért, mert nők.

2010. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!