Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok választani, éljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok választani, éljem ki magam egy 22 évessel, vagy kezdjek komoly kapcsolatot egy 27 évessel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18/L vagyok és most van két srác akik közül választanom kellene, de nem tudok, ebben kérem a segítségeteket.

Az egyik srác az baromi szexi, modellkedik...szóval nagyon vonz. Ő 22 éves. Egy buli után felmentem hozzá és nem bírtam ellenállni...nagyon jó volt vele, mikor végeztünk, egymásra néztünk és újrakezdtük...nagyon jó az ágyban, de még azt sem mondhatom, hogy túl vad, mert mindenre odafigyelt, nagyon gyengéd is volt, szóval tökéletes. De azt gondolom, hogy nem tudna megállapodni egy komoly kapcsolat erejéig.

A másik srác teljesen más világ, Ő visszafogott, komoly, romantikus 27 éves srác. Ő is jól néz ki, de nem egy modell...de ez nem gond. Vele is lefeküdtem (ne gondoljátok azt, hogy egy kis ribanc vagyok, mert az utóbbi 1 évben ezzel a két sráccal feküdtem csak le) és Ő nagyon érzéki, gyengéd volt, igaz, hogy nem volt több menet, de olyan jó volt a végén odabújni hozzá... Úgy érzem, hogy Ő komoly kapcsolatot szeretne.

Nem tudom, hogy mit csináljak, mert komoly kapcsolatot szeretnék én is, de nagyon vonz a másik srác is. Van aki, azt mondja, hogy fiatal vagyok még, éljem ki magam a fiatalabb sráccal, van aki viszont azt mondja, hogy, válasszam az idősebbet, mert Ő biztos, hogy megbecsülne. De attól is félek, hogy Ő sokkal idősebb és lehet, hogy már családot szeretne vagy megállapodni... Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai is, Ti mit tennétek a helyemben?


2010. nov. 28. 17:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mindkettő jó az ágyban, de nem lehet őket összehasonlítani. A fiatalabb vadabb és csak az élvezetre megy, az idősebb viszont próbál hatni az érzelmekre. Kicsit olyan volt, mintha a volt barátommal lettem volna, vagy legalábbis mintha szerelmet/szeretetet éreztem volna benne.
2010. nov. 28. 17:53
 12/18 anonim ***** válasza:
94%

Miért másoktól vársz tanácsot? Nem mások életét kell élned, hanem a sajátodat. Neked kell döntened! Szerelemre vágysz, vagy szexre? Ez ennyire egyszerű. Egyre inkább úgy érzem, hogy a te korosztályod sokkal jobban hallgat a társadalmi és a barátnők által támasztott elvárásokra, mint a saját vágyaira, érzéseire.


Gondolom rájöttél már, hogy nem nem vagyok a "fiatal vagyok ki kell élnem magam" mentalitás híve. Szerintem nem az a fontos, amit a többi ember gondol. Csak az a fontos, amit ÉN annak tartok. Nekem az a fontos, hogy boldog legyek, ehhez pedig (nekem) párkapcsolat kell, szerelem. Egy numera, vagy szexpartner nem elégít ki érzelmileg, ezért nekem ilyenre nincs szükségem.

Döntsd el, neked mire van szükséged!

Nem olyan bonyolult dolog ez...

2010. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát mit mondjak, nem vagyok az ilyen kiélés híve, de inkább a 22 éves, mert hogy te a 27 évessel házasodsz meg annak kis esélyét látom, mert még fiatal vagy.
2010. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha tök ismeretlen emberektől várod a választ és olyan fontosnak tartottad megjegyezni, hogy modell vagy nem modell, és hogy volt-e második menet vagy nem, akkor szerintem a komolytalanabb kapcsolatot válaszd a 22 évessel.Nincs ezzel semmi baj, szórakozz, élvezd az életet, a szexet, a fiatalságodat.
2010. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nyomjátok gruppenben, kb. az illik az ilyen magadfajta nő mentalitásához.
2010. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

most hiába mondanám h a 27 éves válaszd,és h legyen vele komoly kapcsolat...velem is hasonló volt a helyzet ..az eszem azt mondta h a komoly kapcsolatot válasszam...de a szívem a vadabb,szenvedélyesebb pasi után húzott...

az már egy másik kérdés h meddig tartott vele..:/:/ aztán verhettem a fejem a falba h nem a másikat választottam,és h akkor lenne egy komoly biztos kapcsolatom...

de úgy érzem h mindig is bántam volna ha nem jövök össze a vadabb sráccal..ha rövid időre akkor is...vele nem volt unalmas pillanatom,csak az kavart be nagyon h drogozott...emiatt lett vége..ő szakított

2010. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Figyelj.. nekem is véget ért a 3,5 éves kapcsim és 18 vagyok.. kb. hasonítunk is ebben. :)

SEMMIKÉPP ne a komoly kapcsolatokra hajts mert azok a pasik akiktől a komolyságot várod azok lesznek a legkomolytalanabbak.. hidd el..

Szerintem bulizz pasizz és csináld azt amit majd nem tehetsz meg majd kb. 22 évesen mikor tényleg komolyra fordulnak a dolgok az egyik pasiddal.

18 vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ne a komoly kapcsolatokat keresd máár.!! most szálltál ki egyből.. éld az életed!

A komoly pasik meg majd jönnek ha kiélted magad.

2010. nov. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én a fiatalabbra mennék.

sztem még fiatal vagy egy újabb komoly kapcsoltahoz, még élned kéne.

Ahogy írtad id tartasz tőle hogy az idősebb srác már lehet lassan a családalapításon fog gondolkodni. Nem ismerem a fiút, de mi van ha együtt maradtok, 5-10 év jön a baba és neked akkor esik le hogy hohó nem is éltem még...


Nah az szívás.

Forrás:

anyum fiatalon szült, férjhez ment, aztán rájött hogy jah nem élt semmit... úghogy most olyan mintha az anyám a tinilányom lenne, ok hosszabb kapcsolatai voltak csak 2 de kb. olyan hisztiket tud leverni mint egy 14 éves néha...-_-

2013. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!