Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok választani, éljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok választani, éljem ki magam egy 22 évessel, vagy kezdjek komoly kapcsolatot egy 27 évessel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18/L vagyok és most van két srác akik közül választanom kellene, de nem tudok, ebben kérem a segítségeteket.

Az egyik srác az baromi szexi, modellkedik...szóval nagyon vonz. Ő 22 éves. Egy buli után felmentem hozzá és nem bírtam ellenállni...nagyon jó volt vele, mikor végeztünk, egymásra néztünk és újrakezdtük...nagyon jó az ágyban, de még azt sem mondhatom, hogy túl vad, mert mindenre odafigyelt, nagyon gyengéd is volt, szóval tökéletes. De azt gondolom, hogy nem tudna megállapodni egy komoly kapcsolat erejéig.

A másik srác teljesen más világ, Ő visszafogott, komoly, romantikus 27 éves srác. Ő is jól néz ki, de nem egy modell...de ez nem gond. Vele is lefeküdtem (ne gondoljátok azt, hogy egy kis ribanc vagyok, mert az utóbbi 1 évben ezzel a két sráccal feküdtem csak le) és Ő nagyon érzéki, gyengéd volt, igaz, hogy nem volt több menet, de olyan jó volt a végén odabújni hozzá... Úgy érzem, hogy Ő komoly kapcsolatot szeretne.

Nem tudom, hogy mit csináljak, mert komoly kapcsolatot szeretnék én is, de nagyon vonz a másik srác is. Van aki, azt mondja, hogy fiatal vagyok még, éljem ki magam a fiatalabb sráccal, van aki viszont azt mondja, hogy, válasszam az idősebbet, mert Ő biztos, hogy megbecsülne. De attól is félek, hogy Ő sokkal idősebb és lehet, hogy már családot szeretne vagy megállapodni... Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai is, Ti mit tennétek a helyemben?


2010. nov. 28. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
válaszd a 22 évest. élvezd ki a kamasz korod. plusz róla többet ábrándoztál itt nekünk.
2010. nov. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mióta ismered őket és ők mit szeretnének? Ismered meg őket és ne hülyítsd őket! Dönts!
2010. nov. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ők is így gondolják, h tovább is terveznének veled 1 éjszakánál?
2010. nov. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
ringyó!
2010. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A 22 évest júniusban ismertem meg, a 27 évest májusban.

Azt mondta mindkettő, hogy többet szeretnének.

Egyébként tudnak egymásról...

2010. nov. 28. 17:35
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
sztem nem kell itt választani, nme viccelj, ha itt van 2 tök jó srác, ugyan már, élvezd az életet, oszd be őket !!
2010. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
18 vagy sztem élvezd az életet válaszd azt aki jobb az ágyba és sztemm a 22 éves jobb ahogy leírtad :D fiatal vagy majd összejösz máskor vkivel akivel komoly kapcsolatod lesz
2010. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy te még érett egy komoly kapcsolatra
2010. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok érett? 1 éve lett vége egy komoly kapcsolatomnak, 3,5 évig tartott...
2010. nov. 28. 17:51
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pláne ne akarj komoly kapcsolatot élvezd az életet
2010. nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!