Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 éves vagyok és egy alig 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves vagyok és egy alig 16 éves lánynak szeretnék udvarolni. Ez gáz?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 20:42
1 2
 11/20 anonim válasza:
89%
A barátnőm már másodszorra esik ebbe a hibába...Először egy 24 éves, amúgy már egy 4éves kislánnyal rendelkező fiatalember ágyában kötött ki mint alkalmi szerető, akkor a barátnőm 15éves volt...a szüzességét is ő vette el. Aztán nagy leki trauma után jött egy újabb pasi, Ő 25 és igaz a barátnőm már 17 de megint a régi mese...csak arra kellett. Elhiszem hogy tetszik/szereted, de nem gondolod hogy neki egészen más kell mint neked? Neki még kell az először megfogod a kezét és sétálgatsz vele, aztán első csók...stb...arról nem is beszélve hogy mozi,disco...Te dolgozol ő még iskolába jár, tanulnia kell, érettségiznie...nem gáz, csak nem működne...
2009. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Na, csak, hogy egy kis pozitívumot is kapj..:)

Szerintem nem a számok a fontosak, hanem a szellemi érettség, és az igények a fontosabb dolgok. Magamat hozom példának, én mindig idősebb férfiakkal jöttem össze, mert biztonságra vágytam, és nem iskolai kézfogásokra. 13 voltam, mikor a párom 23, majd 15 mikor a párom 28...

és mondom itt a pedofilos hozzászólásra, hogy a mai fiatal srácok 16-18 évesek sokkal nyomulósabbak, és szemetebben használják ki a lányokat, mert nekik azonnali szex kell, hogy el tudják mondani a barátainak, húzzák a strigulákat.

Lehet hujjogni, az én eszem nem ott volt 13 évesen, ahol kellett volna! Sőt már 9 évesen nem úgy viselkedtem, mint a kortársaim, mert más környezetben voltam, csonkacsaláddal, és püfölő testvérekkel. Ez van.

Ha a lány 16 évesen érettnek tartja magát hozzád, illetve Te tudsz rá várni, akkor nem lehet gond!

Hajrá...:)

2009. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%

A szellemi érettség szép meg jó, én már 12 évesen érett voltam a szexre, de volt annyi eszem, hogy ne tegyem, pedig lehetett volna...

Úgy örülök, hogy nem történt meg, én is csonka családból származom, ezért határoztam el, hogy nekem egészséges családom lesz, rengeteg gyerekkel, de nem egy 20 éves felelőtlen apától, aki kihasznál egy 12 évest...

Én magam tudom, hogy nagyon sokat változtam azóta, és eléggé elítélem azt a fiút, aki ebbe belerángatott volna.

Másrészről ha igazi a szerelem, nincsen semmi kifogásom, de nem lesz egy hosszú életű kapcsolat. És a felsoroltakon gondolkozz el, mert nem te számítasz, hanem ő.

2009. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%

Ez gáz bizony. Mit szeretnél tőle? Életed párját látod benne? Akkor sajnos végig kell várnod, amíg ő befejezi a sulit, leérettségizik, fősuliba, egyetemre megy, meg úgy egyáltalán, felnő. Mert bármennyire is szeret, megnyugodhatsz, hogy nem fog feleségül menni hozzád, erre akár mérget is vehetsz. Szeret, de még élni akarja a világát, sőt, akár (lehet, hogy a barátnői tanácsára) ki akar majd próbálni más férfiakat. Ilyen tekintetben jobban jársz, ha a korodbeli, esetleg pár (de semmiképpen nem 12) évvel fiatalabb nőknél keresgélsz, akik már láttak ezt-azt, és biztonságra vágynak.

Ha csak le akarsz feküdni vele, hát... az is gáz valahol, de nem ez lenne az első eset a világon. A 16 éves lányok valóban nem a 16 éves, hanem a jóval idősebb férfiak után vágyakoznak, ami részben érthető is.

2009. jan. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A korkülönbség önmagában nem jelent semmit. Egy 16 éves lány többé kevésbé elég érett is lehet akár.

Azt sem tudjuk,hogy te milyen hosszú kapcsolatot,vagy milyen komolyat akarsz,pesrze ezt úgysem lehet előre látni.

Viszont egy 16 éves ember még sokat változhat is akár ,és ezt is figyelembe kell venni,ha netán hosszú távra tervezel.

De én azt mondom,hogy ha szereted, és ő is téged,akkor hajrá. Ha biztonságra törekszel a párválasztásban lehet ,hogy rendes kapcsolatod lesz,de nem biztos,hogy megtalálod az igazit,csak lesz egy kapcsolatod,ami normális lesz,de nem Ő lesz a nagy Ő, aztán vén fejjel gondolkozhatsz,hogy lehettem volna bátrabb is.

A károgókkal meg ne törődj,mert csak irigykednek.(pedofília) 2 év múlva meg úgyis 18 lesz,akkor már mondhatnak amit akarnak.

2009. jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Jaja! Milyen pedofília??? Te jó ég, utána kéne olvasni, hog mi is ennek a szónak a jelentése, nem csak dobálózni a szavakkal.

Hogy segítsek:

"A pedofil bűncselekmény az, ha egy felnőtt személy közösül egy gyerekkorú személlyel. Ma Magyarországon a felnőttkor a 18. életév betöltésével kezdődik, a gyerekkor pedig a 14. életév betöltéséig tart."


Vágj bele, ha szereted!

2009. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Csak hogy bíztassalak : Én is 16 éves vagyok és egy 28 éves srácot szeretek:).Lehet mondani,hogy úristen pedofil meg perverz,szerintem egyáltalán nem az.Annyira aranyos és figyelmes,kedves.Amikor megláttam már akkor tudtam,h nekem ő kell.És nem a kor határozza meg,hogy szabad-e vagy nem.Hanem a te döntésed.Annyira boldog vagyok,hogy vele lehetek,hogyha erre gondolok..néha könnybe lábad a szemem.:)Most lettünk fél évesek(L).És nagyon sokat köszönhetek neki.Azt aki vagyok.Mert mielőtt ismertem tény,hogy gyerekes voltam,de mióta vele vagyok,teljesen megváltoztam,másképp látok mindent..nem gyerekfejjel nézem a dolgokat,hanem a magam módján felnőttként.Nem vagyok felelőtlen.A szüleimnek is elmondtam...És megsem próbáltak eltiltani tőle és még perverznek sem mondták,mert látják rajta ,hogy szeret.És ha már a gyerekvállalás is szóba jött az egyik hozzászólónál...Pl. Apukám 37 volt amikor én megszülettem...Ebből kiindulva...Ő 9 év mulva lenne annyi...és 9 év mulva már én is egy diplomával tudok szaladgálni:)

SOK SIKERT ;D

2009. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Már bocs, de mi ez a hülyeség amit az első írt, hogy várja meg amíg betölti a 18-at? Amíg nem lesz valaki nagykorú, addig tilos neki udvarolni, vagy mi? :D Amúgy meg ha a lánynak is tetszik a kérdező, úgyis össze fognak jönni, és nem fogja őket zavarni, hogy mit gondolnak mások.
2009. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ahogy mondod :D
2009. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Eléggé. Nekem a volt barátnőm lefeküdt egy 25 évessel amikor ő 14. könyörgök 11 év a korkülömbség. sajnos ezen senki nem gondolkodik el. a mai napig nem beszélek vele emiatt. előtte próbáltam lebeszélni erről de megtette... lefeküdt vele. sokan mondják hogy a kor nem számít de azér kicsit ébredjünk fel.
2010. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!