Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes? Jól látom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes? Jól látom a helyzetet?

Figyelt kérdés

Sok kérdésem volt már kint ezzel kapcsolatban. Most összegezném mi a helyzet. Van egy barátnőm. 2 hét 5 napja pontosan. Egy keddi napon jöttünk össze, ez azért fontos mert előző hét pénteki napján szakított a barátjával (2éves kapcsolat). Barátként indultunk egymásnak, de kedden elcsattant egy csók. Én bele szerettem.

Csütörtökön írta, hogy neki ez gyors.. inkább elenged, mert így nincs értelme. Találkoztunk, szemembe mondta, hogy szeret. Úgy váltunk el, hogy ez csak erősített rajtunk. Aztán pénteki napon, nem jelentkezett. Írta este, hogy ez neki tényleg gyors, össze van zavarodva, új az egész helyzet, sajnálja . Tegnap reggel megbeszéltünk egy találkozót olyan 13:00 környékén, amit elhalasztott estére. Sms váltások egész nap, majd este írt egy üzenetet hogy lehet holnapra maradunk, ugye mi örökre együtt leszünk és kibékülünk?:'( Valahogy így írta a lényeg az volt, hogy már velem akar lenni. Olyanokat is írt, hogy este találkozunk, de ki tudja mit hoz az este ha nálatok beszélgetünk..:$


Szerintetek is hamar jöttem neki ? Nem akarom elengedni mert ő sem tudja mit akar:S... Mit tegyek??


2010. nov. 28. 15:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
" igen jól látod...örülök hogy ezeket leirtad nekem.első sorban nekem amég nem jövök helyre,a barátságodra van nagyon nagy szükségem!szeretlek...remélem kibékülünk.. "
2010. nov. 28. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!