Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne ezt a helyzetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt a helyzetet megoldani? Van okom félni?

Figyelt kérdés
volt egy pasi aki járna akart velem, de én megmondtam neki hogy max. csak barátság lehet köztünk, azt mondta hogy megértette és hogy sajnálja, de beletörődik. Ez eddig okés is lenne, de ehelyett folyamatosan rágalmas facen hogy egy büdös nagy k*rva vagyok és megszégyenít a lehető legtöbb módon, elhíresztelte hogy olyan csaj vagyok hogy egyszerre 5-6 pasival meg stb, szóval rágalmaz és fenyegetőzik, de azt mondja hogy nem érdeklem...
2011. nov. 8. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Srácot le kell tiltani facebookról. Azért a legtöbb ember levágja ilyenkor, hogy csak savanyú a szőlő.

Ha iskolában is beszól, vagy ilyesmi, rúgd tökön...

2011. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Paladin810 ***** válasza:
A srác nem bír beletörődni.Szerintem ezért terjeszt ilyeneket rólad. Oda mész hozzá és úgy lecseszed ahogy még életedben senkit. Van okod félni szerintem egy fiú se akarna veled ismerkedni ha ilyeneket hall rólad. Nem valami jó belépő...
2011. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
megfenyegette 2 fiú haveromat akik kiálltak mellettem hogy megöleti őket meg ilyesmi...ha letiltom face-ről akkor nem ír nekem...akkor csak a nagyvilágnak tolja üzifalon...egyik sem jobb...én tényleg félek egy kicsit hogy mivan ha van olyan elmebeteg... :(
2011. nov. 8. 22:05
 4/5 Paladin810 ***** válasza:
Hány éves is vagy? Meg a gyerek?
2011. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
21 évesek vagyunk...és úgy érzem hogy agyilag is ott kellene már tartani, nem gyerekes módon fenyegetőzni és hisztizni...
2011. nov. 9. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!