Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a párom apukájával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párom apukájával?

Figyelt kérdés

Most először fordult elő, hogy ennyire tetszen nekem egy apuka. Nem volt sok kedvesem, de eddig csak úgy meg voltam velük.

Viszont a párom (aki velem egyidős, általában idősebbek voltak) az ideális férfijelöltem megtestesítője, egyetlen kritérium nem felel meg,hogy nem teljesen vörös XD.

viszont az apukája meg az, mondjuk már ősz hajú inkább, de ő rendelkezik az összes kritériummal. Nem áll szándékomban elcsábítani, meg semmi, de néha annyira cikinek érzem, hogy lopva ránézek, meg ilyesmi...


A család teljesen rendben van, szereti a feleségét ( a párom anyukáját), minden nagyon szép, tényleg csak az az egy baj van, hogy rettentően bejön...


Már mondtam a páromnak is, hogy ne gondolja azt, hogy én zülleszteni akarok...


Leülni beszélni nem fogok az apukájával, eszemben sincs.


Ti mit csináltátok a helyemben?


2010. nov. 28. 12:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A kérdésre a válaszom az, hogy nem tehetsz semmit sem, az apukájával.
2010. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

A 12:35-ös vagyok...


Mindenféle rosszindulat és egyéb bunkó megjegyzés nélkül írtam azt amit és tartom magamat az álláspontomhoz...


Ha nem vonzódsz hozzá szexuálisan akkor miért teszel fel kérdést?!

"Rettentően bejön"...

"Már mondtam a páromnak is, hogy ne gondolja azt, hogy én zülleszteni akarok..."

"viszont az apukája meg az, mondjuk már ősz hajú inkább, de ő rendelkezik az összes kritériummal"


Most akkor mi is van?

Lehet, hogy én vagyok a hülye? Nem hiszem...

Nem vagyok bunkó sem, csak elmondtam a véleményem...


Kritérium, a páromnak elmondtam, hogy nem zülleszteni szeretnék és ehhez hasonló...


Én mit csinálnék a helyedben?! Mélyen hallgatnék, befognám a pofámat és még a gondolatától is elzárkóznék attól, hogy mi lenne, ha...Neked bejönne, ha a párodnak megtetszene anyukád és leheggesztené(akár csak gondolatban is)?!!!


Erre varrjál gombot!!!


Kikérem magamnak, hogy lebunkózzon bárki is főleg nem egy tanulatlan bige, mint Te, aki még helyesen sem tud írni magyarul...

2010. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

És nem "Ti mit csináltatok", hanem Ti mit csinálnátok....

A helyedben...

2010. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Csináltátok...Még jobb!!!
2010. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:24


Tőlem (y) -t kaptál pedig:P

Ez van, szeretnek minket lepontozni és leugatni, de engem sem érdekel különösebben az egész...

Én mindig próbálok segíteni, lehet néha nem tetszik másoknak a módszerem, de nem igazán érdekel. Viszont most már idegesít, hogy az emberek nem gondolkodnak:SS És most nem konkrétan csak a kérdezőre gondoltam....

2010. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ezen már nincs mit gondolkozni...És már nem is érdekel...

Nem az a baj, hogy hülye kérdéseket tesznek fel, hanem az, hogy amikor értelmes választ kapnak, akkor lebunkózza a válaszadót és vérig van sértve, holott még elég finoman is fogalmaztam...Arról nem is beszélve, hogy hogyan tekint az embertársaira...Szelektál...Besz@rok. Én férfi létemre nem szelektálok, nem állítok senki elé kritériumokat.


Tudjátok mit?! Mondja meg a barátja apjának, hogy mennyire bejön neki és feküdjön le vele...Aztán majd az egész család éktelen szidalmak közt kiátkozza még a világból is...Meg is érdemli...

2010. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

wow... kezd bedurvulni a fórum.


a helyesírást simán betudom annak, hogy gépírással írok, és néha túl gyorsan írok, és nem veszem észre :)

tanulatlan bige, meg nem vagyok, ezt kikérem magamnak...

kritérium márpedig mindenkinek van, mert nem hiszem, hogy fűvel-fával összejön. Pontosan azért, mert ő nem olyat akar.


A kérdésem pedig arra vonatkozott, hogy hogyan tudnátok ezt megoldani. Nem akarok semmi rosszat. Simán magamból szeretném az ilyet kiölni.

2010. nov. 28. 16:23
 18/19 anonim ***** válasza:
Alkohol...
2010. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg lehet, hogy te egy pszichológus-hallgató hölgye vagy, és simán itt teszteled az embereket. :) Vagy csak az egyik beadandódhoz keresel információt. :D
2010. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!