Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a párom apukájával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párom apukájával?

Figyelt kérdés

Most először fordult elő, hogy ennyire tetszen nekem egy apuka. Nem volt sok kedvesem, de eddig csak úgy meg voltam velük.

Viszont a párom (aki velem egyidős, általában idősebbek voltak) az ideális férfijelöltem megtestesítője, egyetlen kritérium nem felel meg,hogy nem teljesen vörös XD.

viszont az apukája meg az, mondjuk már ősz hajú inkább, de ő rendelkezik az összes kritériummal. Nem áll szándékomban elcsábítani, meg semmi, de néha annyira cikinek érzem, hogy lopva ránézek, meg ilyesmi...


A család teljesen rendben van, szereti a feleségét ( a párom anyukáját), minden nagyon szép, tényleg csak az az egy baj van, hogy rettentően bejön...


Már mondtam a páromnak is, hogy ne gondolja azt, hogy én zülleszteni akarok...


Leülni beszélni nem fogok az apukájával, eszemben sincs.


Ti mit csináltátok a helyemben?


2010. nov. 28. 12:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Apakomplexus? :)
2010. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

Fogd be a szádat és mélyen hallgass...

Ebből iszonyatos bonyodalom születhet, úgyhogy tartsd meg magadnak a gondolataidat...

És jó lenne, ha a partnereidet nem különböző kritériumok alapján válogatnád, mint egy tenyészbikát!!!


32/F

2010. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
igen, gondolom ez is benne van, révén, hogy nincs apám, a nevelőapámat meg utáltam, mint ahogy a jelenlegi élettársát anyámnak :)... de mégis mit tehetnék?
2010. nov. 28. 12:35
 4/19 anonim válasza:
Már most rosszul kezdődik!
2010. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

32/F -nek igaza van!

Mit tehetsz? Semmit. Szereted a barátod, boldog vagytok...

Azért mert vannak szép emberek és pl. bejönnek neked, nem kell rögtön szerelemre gondolni meg megdugatni magad...

Ha nem tudsz mit tenni, menj pszichológushoz.

2010. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
hármasban se rossz
2010. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

a kritérium arra vonatkozik, hogy van egy "ideál". Nem hiszem el, hogy kedves férfi hozzászóloknak nem volt, vagy esetleg nincs ilyenük. Mert olyan nincs. Az embernek igenis vannak igényei, vágyai és álmai. Nekem szerencsére egy ilyen jutott. Arról meg nem beszéltem, hogy szerelmes lennék az apukájába.

Szimplán tetszik. Ennyi.

A bunkó hozzászólásokat pedig nem kérem.vagy fogalmazzák át más stílusba

2010. nov. 28. 13:00
 8/19 A kérdező kommentje:

12:37

Én nem mondtam, hogy lefekszem avval, aki tetszik. eszemben sincs, vagy nem olvastad el elég jól? :) Szexuális tartalomra pedig végképp nem tértem ki, mert ilyenről nincs szó.

2010. nov. 28. 13:01
 9/19 anonim ***** válasza:

J válasza


12:35 nek igaza van. Te szexuálisan kívánod a palid apját

és ez így nincs rendben és nem is lessz. Ebből még nagyonnagy probléma lehet.

Menjél (szexuál)pszichológushoz de baromi gyorsan, az legalább ért az ilyesmihez, mi nem ezt minden bántás nélkül mondom.

2010. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha tetszik és nem akarsz tőle semmit, akkor mi a probléma?
2010. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!