Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek is bunkóság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is bunkóság a párom családja részéről?

Figyelt kérdés

Már több mint 4 éve vagyok együtt a párommal, még külön élünk, de amikor csak lehet találkozunk, nálunk alszik, mosok rá mindig (mivel már ő is észrevette hogy az otthoni mosási folyamat elég trehány), kajával is rendszeresen megkínáljuk. Párom családjával nem vagyok túl jó viszonyba, azért mert a szülei nagyon zsugoriak, pedig megtehetnék, hogy egy-egy alkalommal engem is megkínáljanak, hogyha ott vagyok náluk és pl ebédelnek, vagy vacsoráznak. Nagyon kellemetlen a szitu, mikor pl tv-zünk és szólnak neki, hogy „gyere enni”.Páromnak is mondtam már, hogy nekem ez rosszul esik, de azt mondta hogy nem tud mit tenni, az anyja olyan amilyen, és hogy ő mindenkitől sajnál mindent. Az utóbbi időben úgy oldottam meg ezt a helyzetet, hogy nem mentem át náluk, hogy ne érezzem megalázva magam!! Legutóbb akkor voltam, mikor a párom testvérét köszöntöttük fel, de akkor sem kínáltak meg semmivel, ami nagy bunkóság. Párommal(30 éves) is előfordult már, hogy az ő szülinapjára sem csináltak semmi kaját (ellentétben a tesójáéra mindig-aki 25 éves-) és még én hívtam meg vacsorázni egy étterembe, és elég rosszul érezte magát, hogy nem kap semmit a családjától. Ennek ellenére párom mindig kedves az anyjával, próbál nem összeveszni vele, hogy elkerülje a vitákat, azért nem akar vitatkozni, mert azt mondja hogy azért jobb úgy otthon lenni, hogy nincs feszültség, de egyébként szeretne már elköltözni, hogy nyugis legyen az élete, de szerintem hogyha külön élnénk, továbbra is elnézni és teljesíteni az anyja ugráltatásait. (párom egyébként akkor van otthon, mikor hazamegy zuhanyozni vagy enni, vagy néha segít otthon valamit; a munkája miatt nagyon elfoglalt) Egyébként már beszélgettünk a jövőt illetően arról hogy később mi lesz? Hogy majd ő hazajár vasárnaponként ebédelni én meg majd otthon ülök a közös házunkban, mert a szülei bunkóak? Azt válaszolta erre, hogy majd akkor nem megy haza enni ő sem… bár ebben kicsit kételkedem…

Szerintetek mi tévő legyek? Továbbra se menjek át páromékhoz, hogy ne érezzem magam kellemetlenül? Vagy egyáltalán a párom részéről az normális, hogy nem próbál meg az anyjával beszélni hogy ez azért mégiscsak bunkóság?? (egyébként az anyja rendkívül vallásos) Vagy törődjek bele, hogy mostantól ilyen lesz a viszony közöttünk, és ne is foglalkozzak a családjával…???


2010. nov. 28. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat, eleg kinos a helyzet, probaljatok megbeszelni a helyzetet, hogy a parod alljon ki melletted, es beszelje meg a szuleivel a dolgot, nalunk is ez volt, nem tudtuk megoldani, csak rosszabb lett a helyzet, remelem ti sikerrel jartok.


Ui: bocs a ekezetekert, de i padrol irtam

2010. nov. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az anyja egy irigy féltékeny zsugori buksza...

Amikor elfordul, öltsd ki rá a nyelved...Ez nem segít, de jobban érzed majd tőle magad...

Vallásos?! Nem hiszem...Csak imitálja, hogy vallásos...

Én voltam már vallásos embernél, még az utolsó falat kenyerüket is megosztják veled...És nem csupán vallásból...

Sóher az anyja és kész...Kivételezik a kisebbik fiával...Ez sem vallásosságra utal...De ne várd el a párodtól, hogy összevesszen az anyjával...Ne is kérd rá!!!

Béreljetek egy albérletet és költözzetek össze...Anyukát meg felejtsétek el!!!

2010. nov. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A párom azt mondja, hogy amúgy is az lenne a normális, hogy a pasi eszik a csajnál... Meg hogy ő amúgy is ezt szokta meg ... :S

Kedves első válaszoló, hogy hogy nálatok rosszabb lett a helyezet?? Mi történt, vagy később mi lett?

2010. nov. 28. 12:17
 4/5 anonim ***** válasza:
en egyetertek az elso valasszal, mert ha elhallgatod, vegen mar annyira az idegedre megy a dolog, s nem fogod birni tovab... es beszelj a paroddal, hogy tegyen valamit ennek erdekeben, mert ez nem eljaras, s ha nem akar, vagy nem mer beszolni a szuleinek, akkor meg beszeljetek meg hogy ezutan csak nallatok vagy csak eterembe egyetek.... s probaljatok minnel jobban hanyagolni az anyat, ignoraljatok, vagy hadjatok magara 1 kis idejig, s majd o rajon hogy nemjol csinalta amit csinalt... nallunk ez bevalt, probaljatok ki ti is...
2010. nov. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez az egész egy katasztrófa... na nem rád nézve, hanem a párod édesanyjára nézve!!!


Alapvető, elemi, EMBERI dolog, hogy ha nálam valaki hosszabb ideig vendégésben van, legyen az rokon, barát, barátnő, gyerekem párja, akkor ellátom itallal(nem alkoholra gondolok) és élelemmel.


Normáliséknál ez így megy. Örülhetne neki, hogy van a gyerekének egy szerető párja, és családtagnak tekinthetne téged... De ez, hogy ott vagy náluk, és őt hívja enni, téged pedig nem! Gyomorforgató, gusztustalan, és emberségből NULLA.

Ha nem lenne rendesen pénzük ételre, akkor oké. Egyébként nem az! A párodnak ezt nem szabadna tűrnie.


Normális helyeken, főleg ilyen komoly kapcsolatban a gyermek párja is családtag, aki ha ott van náluk, a családdal együtt eszik, iszik. Ahol jut étek négy embernek, ott van ötnek is. Főleg, hogy nem náluk élsz, hanem alkalmanként vagyott.


Nagyon kiakadtam ezen, hogy ilyen van. Édes Istenem...

2010. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!