Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szakít rám több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szakít rám több időt a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi. Három hónapja vagyok együtt a párommal, akivel nagyon jól kijövünk egymással. Az első randevún közölte velem, hogy nagyon komoly kapcsolatot szeretne, mert elege van a komolytalan dolgokból. Remekül megértjük egymást, az együtt töltött órák mindig nagyon jó hangulatban és szenvedélyesen telnek. Mindig udvarias, segítőkész, előzékeny és a tenyerén hord. Az egyetlen problémám az, hogy a barátaival több időt tölt, mint velem. Több alkalommal előfordult, hogy azért mondott le randevút, mert valamelyik barátjának segíteni kellett számítógépet szerelni, költözni vagy egyéb dologban segíteni. Ilyenkor mindig többször bocsánatot kér és megígéri, hogy igyekszik több időt szakítani rám. Mindig a távolságra hivatkozik, kb. egy órás útra lakik tőlem. Saját bevallása szerint is lusta. Azonban én tapasztalatból tudom, hogy ha szeretek valakit, nincs az a távolság, hogy ne induljak el hozzá, akár hóban-fagyban vagy negyven fokos melegben is.

Kíváncsi lennék arra, hogy volt-e már valakinek hasonló problémája?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. nov. 28. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondani bármit lehet. A szerelmet meg elsősorban nem szavakkal kell bizonyítani. :) Szerintem.


Egyébként meg, ha most mi azt mondjuk, hogy de, ez így rendben van köztetek, akkor attól jobban fogod magadat érezni? Nem hinném... Ez így neked nyilvánvalóan nem jó. Megbeszélni, megbeszélni, megbeszélni...

2010. nov. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja...nekem volt, csak a fordított helyzetben.

XD


Hasonló vagyok akkor, mint a Te párod! Megismerkedtem nemrég egy lánnyal, mondtam neki, hogy csak komolyabb dolgok érdekelnek, de nem akartam a nyakán sem lógni örökké, rendkívül kevés időm jut mindenre...De este 10 óra után már nem volt kedvem átmotorozni a hidegben a lányhoz! Meg már kialakult a saját kis önállósult életem, amit nem szeretnék elhanyagolni és bizony engem is meg szoktak kérni, hogy segítsek ebben, vagy abban és akkor az ember jóindulatúlag megcsinálja, de akkor meg másról kell lemondani...Ezzel nincs semmi probléma...

Szerintem a párod biztosan komolyan tervez(ett) veled kapcsolatban, de neked is be kell látnod, hogy bizony néha közbe jöhet más is...Ha ki tudod várni, hogy együtt éljetek, akkor meg láthatod majd eleget, többet is, mint szeretnéd... :D

Legyél türelmesebb vele... ;)

2010. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ilyen, hogyha valamelyik haverjának van valami kínja-baja, rögtön megy és segít. (pl szintén számítógépes ügyködések, kocsi szerelés, valakit elvinni valahova vagy megnézni egy kiszemel kocsit, amit valamelyik haver meg akar venni) Nemtudom hogy miért szeretnek sok időt tölteni a haverokkal, de ezt el kell fogadni. Van egy olyan mondás, hogy "a pasik olyanok mint a jojó, el kell őket engedni néha ahhoz, hogy visszajöjjenek" és ez így van!! Nem szeret téged attól kevésbé, hogy kevesebb időt van veled. Szerintem te is foglald el magad a barátnőiddel vagy valamivel, hogy ne tűnj olyannak mint aki folyton arra vár, hogy a barátja elmenjen hozzá!
2010. nov. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Hát nem tudom, mindenesetre érdekes, hogy a haverok fontosabbak, mint a szerelme. Nem azt mondom, hogy a haverokkal ne törődjön, meg egymás nyakán kell lógni állandóan, de én úgy vagyok vele, hogy a párom (ha lenne) a legfontosabb számomra. Ha valami nagy baj van, mit tudom én kórházba kell vinni a havert vagy ilyesmi akkor megértem, de számítógépet szerelni meg ilyenek...

Ahogy az első is írta: nem a szavak számítanak, hanem a tettek.

19/F

2011. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Én is olyan vagyok mint a Párod, csak én lány vagyok:)) Nagyon nagyon fontosak a barátaim, ezer éve mellettem állnak esőben, napsütésben, még sajnos a szerelem gyakran csak múló pillanat.


Tudom pesszimista hozzá állás de én páldul 3 hónap alatt képtelen vagyok valakit annyira megszeretni, hogy lemondjak érte a barátaimról. Nálam ez hosszú folyamat és idővel természetesen a Párom lenne a legfontosabb dolog az életemben:)


L/19

2011. jan. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha néha (!) elkísérnéd a barátaihoz? Kérdezd meg, mit szólna, ha együtt mennétek költöztetni.
2011. jan. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 napietus ***** válasza:
23%

Téged 3 hónapja ismer, a barátait meg esetleg gyerekkora óta. de mindenképpen hamarabb voltak az életében, mint Te. és ezek a kapcsolatok nagyon fontosak. előtted is volt élet...


29/N

2011. jan. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 napietus ***** válasza:
amúgy nem az együtt töltött idő mennyisége, hanem a minősége számít. szerintem :)
2011. jan. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!