Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Többször álmodtam azt, hogy a...

Többször álmodtam azt, hogy a párom szakít velem. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nincs ilyen szóba, közösek a terveink, 2 éves a kislányunk. Általában én vagyok az, aki azt mondja, hogy "elegem van belőle", főleg ha összekapunk.

Álmomban a szakítás mindig másként történik, volt közte megcsalás is.

Lehetséges az, hogy a régi élményeim (amik nem Vele kapcsolatosak, de fájó pontok) jönnek vissza ezen a módon?


2010. júl. 25. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
én is álmodtam ilyeneket egy időben,h a férjem megcsal,elhagy stb,sztem azért van mert tudat alatt tartunk ettől,ráadásul az exem elég hülye volt,megcsalt ugyhogy valószinű ezt is áthozom ebbe a házasságba,pedig nem kéne
2010. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is sokat álmodtam ezt. Mármint pontosan azt hogy én megcsaltam és szakit.De soha nem tudnám megtenni
2010. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Állj le a anyagról.
2010. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Régebben én is rendszeresen álmodtam ilyeneket, de nagyon féltékeny is voltam. Most már megtanultam hogy 100%-ban bízhatok benne, és azóta nem álmodok ilyeneket! Nem vagy esetleg te is féltékeny?
2010. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az. Sőt, nem ellenőrzöm, ex-szel szokott beszélni, és lepereg. Vendéglátásban dolgozik, és ezért sem féltékenykedem, sőt ha van valami szitu, jót nevetek rajta. Bulizni is én szoktam elküldeni, nem figyelem mikor ér haza.

Egyébként eléggé anyámasszony pasi.

... és és iiigérreeem leállok az anyagról, soha többet "nem" eszem csokit:::-((( /dehogynem/ ;o)

2010. júl. 26. 09:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!