Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki kérdezni a párodat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki kérdezni a párodat a korábbi barátjairól/barátnőiről?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.
2010. nov. 28. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ciki...De a helyedben nem foglalkoznék vele...

Örülj neki, hogy a Te párod!!!

Nem mindig jó érzés beszélni az exekről...


32/F

2010. nov. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ő beszélt róluk magától,mert ő már nem szűz,én az vagyok,de ő egyetért abban,hogy még nem állnék készen "arra",és beszélt a korábbi nőjeiről,hogy ők milyen kis ribik voltak :D 15/L
2010. nov. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ciki, de szerintem felesleges, meg csak sértődés lesz belőle, ha kedvesen beszél róluk, ha meg szidja őket, akkor meg azért van az embernek rossz érzése, mert mi van, ha egyszer majd rólam is így beszél.

Szóval ez sztem csak konfliktust szül, meg szerintem az embernek nem kell mindent tudnia a másikról.

Még azt esetleg meg lehet kérdezni, hogy hány komoly kapcsolata vlt régebben, de részletesen nem érdemes és közöd sincs hozzá, hogy milyen volt a kapcsolata másokkal.

Szerintem sokmindenkinél gond, hogy azért, mert együtt vannak/élnek valakivel azt hiszik, hogy mindenhez közük van a másikkal kapcslatban. Pedig hagyni kell, hogy bizonyos dolgokat az ember megtartson magának...

26/N

2010. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!