Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha hiányzik a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha hiányzik a párom?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Találkozz vele, maszturbálj.
2009. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagy a távolság és nem megy csak úgy a találkozás.
2009. jan. 15. 16:57
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
minek kell ilyen hülye válaszokat adni??!! NEM ÉRTEM!! De most gondolom szakítottatok és azért!!Mennyi időt voltatok együtt??Hááát tudom h nehéz lesz elfelejteni a sok emlékek... :((( Eleinte naon nehéz lesz túltenni magad rajta de pár hónap és már nem fogsz rá úgy gondolni!Csak nem szabad írni neki meg semmi mert így nem fog menni!!Bulizz sokat és így könnyebb lesz!Tudom h könnyű ezt mondani...Majd sikerül...Szoríttok!!!!
2009. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel,és beszélgessetek. Esetleg beszéljtek interneten ha lehet.. :-)
2009. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Telefon, msn, webcam, levél, távirat, bagolyposta, barlangrajz.
2009. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem:)

Nem szakítottunk, együtt vagyunk nagyon boldogak vagyunk egymással.

Csak nagy a távolság, és nem lehetünk együtt akkor amikor épp akarunk:(

2009. jan. 15. 16:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez a helyzet. :( Elég messze lakik,de amikor találjozunk annyira jó! Fooglald le magad, süss valamit.. Egyél csokit,az boldogsághormonokat termel. Ülj le TV-zni,az elveszi a figyelmed, vagy igen,hívd fel vagy beszéljetek neten!
2009. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet... Mi mondjuk msnen mindennap tudunk beszélgetni, de az sem az igazi. Én verseket szoktam írni, ha nagyon hiányzik, és kikívánkoznak belőlem a gondolatok vele kapcsolatban. Nem kell, hogy tehetséges költő légy, vagy ilyesmi, én se vagyok az :) Elég, ha leírod, amit gondolsz. Esetleg ha találkoztok, megmutathatod majd neki, amiket írtál :)
2009. jan. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Bizony elég kemény tud lenni a távkapcs! Én már 1 éve csinálom, aminek most februárban lesz vége, mert végre hozzám költözik németországból. Telefon, msn, sms, ilyesmi persze van, de az nem az igazi közel sem. nekünk nagyon sok tenni valónk van a költözéssel kapcsolatban és én mindig minen nap intézek, és érdeklődök valamit. Ez azért jó, mert tudom hogy érte teszem és ha kész van valami akkor alig várom hogy este elmondhassam neki és halljam hogy milyen boldog tőle. Engem ez éltet mindig, ha valami kis boldogságot tudok neki szerezni mindig minden nap és akkor jobban telik az idő. Ami pedig még jó ebben az egészben az, hogy ha végre találkozol vele akkor ott robban minden és minden perc egy élmény
2009. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia.hát sajnos ezzel én is igy vagyok.A párom hollandiában dolgozik,és 6-8 hétre elmegy.Nagyon hiányzik,de minden nap msn-ezünk,meg webkamozunk,igy talán könnyebb.
2009. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!