Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel magának akart örömet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel magának akart örömet szerezni, vagy nekem?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátommal ahogy csókolóztunk, simogatott engem ott lent néha lassan, néha elég gyorsan. Kbb 25 percig tartott. csókolóztunk és közbe talizott. ha lassan csókolóztunk akkor lassan simogatott, ha gyorsan csókolóztunk akkor gyorsabban kezdett simogatni.

Nem vagyok tapasztalt-e téren mivel nekem ő az első barátom. Nem élünk nemi életet sem, mivel csak 3 hónapja vagyunk együtt.

Ezzel magának akart szerezni "örömöt" vagy nekem? Vagy mindkettőnknek?

Kérem ne oltsatok le.

Előre is köszönöm.

17/L


2010. nov. 27. 13:38
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
közbe talizott= közbe tapizott* bocsi :D
2010. nov. 27. 13:39
 2/18 anonim válasza:

Mind2őtöknek. Én is szoktam ilyet csinálni a barátnőmnek, amikor csókolózás közben jobban ráizgulok. Nekem is jó érzés, meg neki is. Próbáld meg hogy ilyenkor is is elkezded simogatni ott lent neki:) Hidd el nagyon fogja élvezni és sztem neked sem lesz rossz :)

16/F

2010. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Tőlünk kérdezed, hogy neked örömet szerzett-e? Ez eléggé necces, mert mi ezt nem tudhatjuk, csakis te.

Magának meg biztosan örömet szerzett, mert minden fiúnak öröm, ha a barátnőjét simogathatja.

2010. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

:D

Nem azt kérdeztem amugy hogy nekem örömött szerzett-e :D

Amúgy köszönöm a választ.

Amugy én is simogattam :$ :))


Csak meg remélem ezzel nem arra akar utalni, hogy leakar velem feküdni vagy valami hasonló.

2010. nov. 27. 13:44
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem mindegy? Hülyeség így nézni. Nem is lehet.

Egyrészt neked akart örömet, hisz az inkább neked jó, hogy simogat. Másrészt magának is örömet okoz, mert "jó adni.

Meg mondjuk ha ő ad, akkor cserébe várhat is, ami meg neki lesz jó.

A szex meg a kapcsolatok így működnek...

2010. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"Csak meg remélem ezzel nem arra akar utalni, hogy leakar velem feküdni vagy valami hasonló."


Nem lefeküdni akar, hanem majd szeretkezni. Előbb-utóbb. Jelezte, hogy kíván téged. Testileg is. Baj?

2010. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Jaj nem baj.

Csak mint írtam hogy nem vagyok elég tapasztalt-e téren, ugyhogy ne oltsatok le =//

2010. nov. 27. 13:49
 8/18 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Jaj nem baj.

Csak mint írtam hogy nem vagyok elég tapasztalt-e téren, ugyhogy ne oltsatok le =//"


Csak úgy írtad, mintha irtóznál a gondolattól, hogy a közeljövőben szeretkezz vele. :)

2010. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nem,dehogyis. :)
2010. nov. 27. 13:53
 10/18 anonim ***** válasza:
hát sztem mindkettőtöknek örömet okozott :) és téll oylan mintha paráznál attol a gondolattol , hogy majd szeretkezni fogtok... pedig ez természetes _:D 17/L
2010. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!