Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy 15 éves lány hol tudna...

Egy 15 éves lány hol tudna magának állást szerezni a mai válságos világban?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem leginkább családoknál, takarítás, gyerekekre vigyázás, bevásárlás, ilyesmik mindig akadnak.
2009. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Legálisan sehogy, csak ha betöltöd a 16-ot. Akkor is csak kisebb feladatokra alkalmaznak.
2009. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik jelenleg csak jó kapcsolatok útján találhatsz munkát. Én 21 éves vagyok, tavaly még diák voltam, aztán októberben elkezdtem dolgozni. Idén januártól nem tudnak nekem munkát adni és hiába küldözgetem az önéletrajzomat mégcsak nem is válaszolnak. Viszont gondolom te még diák vagy, így azt tudom neked ajánlani, hogy a diákmunka közvetítőknél próbálkozz, MŰISZ (régen nekem bevált) vagy ha vidéki vagy Fürge diák, stb. A diákmeló közvetítőknek sem tett jót a válság, de úgy hallottam ők még azért tudnak adni valami munkát.
2009. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legálisan sehogy,csak 16 éves korodtól dolgozhatsz iskolaszövetkezetben
2009. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Akkor azt hiszem várok még egy évet.
2009. márc. 23. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!