Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretem ha átjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretem ha átjön hozzám?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 16 éves, és a barátommal egy hónapja együtt vagyunk. Nagyon szeretem, de ő nem nagyon hív át magához, én meg ezt nem fogom erőltetni.. Viszont nem szeretem ha átjön. nem tudom miért. Általában ír nekem egy SMS-t hogy "Holnap átmegyek hozzád".. Viszont van egy bátyám, akihez mindig átmegy a barátnője (tökre irigykedek rá, mert én sose megyek át fiúhoz)... Segítsetek legyetek szívesek. Köszönöm előre
2010. nov. 27. 12:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a barátod tök büdös, és ha átmegy hozzátok, nem bírsz lélegezni se. Amúgy szörnyű nagy taktikát igényel ez a probléma. Mondd meg neki, hogy most találkozzatok inkább nála.
2010. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szia! Nem lehet, hogy valami más van a háttérben? Nem ismerem a részleteket de lehetne az is az ok, hogy pl.: a szülei nem néznek jó szemmel (nem bántás) téged vagy egáltalán azt, hogy barátnője van, van esetleg szégyenli ahol lakik, lehet, hogy neked nem is tűnt fel de őt meg zavarja, beszélj vele ez a megoldás :))
2010. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hehe :D nem büdös. ad magára.. xD amúgy, már voltam náluk, szép házuk van, és kifejezetten tiszta. :) mienk is, csak itthon nem tudom magam úgy elengedni mint pl.: máshol. Szóba jött a volt a barátnője és mondta hogy vele volt az első, és akkor is a csajnál csinálták.. =/ nem nála.
2010. nov. 27. 17:14
 14/15 A kérdező kommentje:
még nem is ismerem a szüleit...........
2010. nov. 27. 18:02
 15/15 anonim válasza:
Akkor lehet, hogy ugyanazért szeret nálad lenni, amiért Te nála, ott jobban el tudja engedni magát...nemtudo, remélem sikerül megoldanotok :))!
2010. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!