Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet az ilyen lánynak hinni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az ilyen lánynak hinni, bízni egy ilyen kapcsolat komolyságában, vagy halott ügy és érezzem jól magam?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő.

Adott egy huszonéves lány, Pesten hallgató, idősebb rokonnal lakik egy lakásban, amúgy nem pesti, hanem egy kisvárosból való.

Nehéz szakra jár éjjel nappal tanulás, de bulizós típus, hétvégén azért ha teheti bulizik sokat!

Neten meglát, ír nekem, hogy tetszem, jó képű vagyok, meg tetszem, az alakom is sportos és nagyon bejövök neki, szeretne megismerni, és komoly kapcsolatot keres.

Találkozni akar velem, mifelénk lett volna dolga, jött volna. Szerveztem programot, kávézó vagy étterem, Ő kávézót akart mondom ok. Aztán a kérdés, hogy ha szex lenne lenne-e hol? Mondom mi van? Ez akar komolyat, na mindegy.

Jön a fordulat, nem jó, nem tud jönni, bosszankodik. Menjek én, megvár az állomáson, elmegyünk kajálni, várost nézni aztán hozzájuk, mert a lakás a hétvégén csak az övé, kettesben lehetünk!

Mindezt IM-en keresztül képcserékkel megbeszélve intéztük, rengeteg képet kaptam, családjárólról is meg minden, és rengeteg infót mesélt magáról a családjáról az elképzeléseiről a gondolkodásáról mindenről, és engem is kérdezgetett teljesen komolyan korrekten.

Na most én perzse ki nem hagynám a dolgot semmi pénzért, megyek én mint a szél, csak felmerült bennem a kérdés, vajon miféle komoly kapcsolat lenne ebből, ha mégis úgy alakulna. Én magam elsősorban komolyat keresek, de nem fosztom meg magam semmi élvezettől addig is. Eleve távkapcs lenne hétvégenkénti találkozókkal, hétközben tanulás megy nála ezerrel, ami tény, mert tényleg olyan szakra jár amihez kell is.


Vélemény?

Köszi előre is!


2010. nov. 27. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Te ebbol mindenkepp jol jossz ki. Hajra!

18 f

2010. nov. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az tény, a csaj valóban hamar a tárgyra tért :) Lehet, hogy nem akar komoly kapcsolatot, vagy lehet, hogy csak pragmatikus volt, és nem akar olyan kapcsolatot, ahol mindig szállodába kell menni, ha szexelni akartok.

Párt találni általában nem könnyű. Sok csalódás fog érni, de ettől még próbálkoznod kell. Hallottam már olyanról is, hogy alkalmi szexből lett komoly kapcsolat. Sztem vágj bele nyugodtan, aztán lesz, ami lesz.

2010. nov. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
figyelj báttya!nagyon buta vagy még ezen a téren.a mifajtánknál úgy kezdődik,hogy megnézzük mit veszünk.be kell kérdezni a lányt.a válaszokból le tudod szűrni,azt h kivel beszélsz.amíg nem vagy vele addig nem érdemes elképzelni.de ha ott van akkor csak csak csinálok vmit.....
2010. nov. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az, hogy szívatja az agyadat. Ha ő valóban komoly kapcsolatot szeretne, és egy értelmes lány, akkor nem fogja feltenni a szex kérdést, ráadásul úgy, hogy még személyesen nem is találkoztatot. Úgy van vele, hogy jót szórakozik veled.Látja, hogy iszod szavait, ő meg jót mulat.

23L

2010. nov. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szívat:)
2010. nov. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!