Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én látom mindenben a rosszat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látom mindenben a rosszat, vagy tényleg gyanús?

Figyelt kérdés

Barátnőmről lenne szó. 17 óra fel írtam neki, hogy aggódok valami nincs rendben, érzem.. mondja meg a mi a baj. Írta 18:20 fele: " életem nyugi.csak exem eljött elhozta a cuccaimat beszélgettünk.most meg tesómékkal tesco.szeretlek pici szerelmem "

Mondtam neki, hogy eltudja e intézni, hogy ma eljönne és beszélgetnénk .. egy fontos dolgot akarok neki elmondani, hogy szeretném ha ő lenne az életem párja..

Írta: "igen szerintem eltudom.irok ha otthon"

Írtam neki, hogy jó rendben.. most egy 10 perce írtam , hogy hazaértél? Nem válaszolt.. ki van kapcsolva.. szerintetek már paranoid vagyok??


2010. nov. 26. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Muszáj ezt a kérdést ezerszer feltenni? Az előbb még a másikban bizonygattad hogy Jézus segit...
2010. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mivan?
2010. nov. 26. 20:08
 3/10 anonim ***** válasza:
sya,lehet hogy csak lemerült a telefonja,ne gondolj mindig a legrosszabra,mert a végén tényleg bevonzod a bajt!menj el hozzá lepd meg te ,ha nincs otthon várd meg és beszéljetek!!!sok sikert!!!!!
2010. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
na most írt egy smst.. hogy hazaért de holnap tud eljönni fekszik mert fáj a feje meg nemtudom mi a franc.. de egy 2 perce meg ki volt kapcsolva.. na mind1..
2010. nov. 26. 20:11
 5/10 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__1.. ez csak egy azok közül amiket olvastam ma...
2010. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha te szeretnél neki valamit mondani,és kérdezni akkor nem értem hogy miért ő futkosson hozzád,ez szerintem a te dolgod lenne,de te tudod!!!!!
2010. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Első kérdésem a mai napon ... Istenhívő vagyok de első kérdésem..


Minek menjek ha nincs otthon?:\

2010. nov. 26. 20:16
 8/10 anonim ***** válasza:
elöbb azt írtad hogy írta sms-be hogy hazaért,és hogy fája feje!!!!össze-vissza beszélsz!!!:S:S:S
2010. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Haza ért.. de most eddig ha elmegyek otthon van? Nem nincs.. most elmegyek fája feje tudunk beszélni ? nem.. nahát akkor?
2010. nov. 26. 20:23
 10/10 anonim ***** válasza:
a férfiak többségével az a legnagyobb baj,hogy csak kérdeznek NEM pedig cselekednek!!!!te is közéjük tartozol,csak vársz-és vársz!!!!!:S:S
2010. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!