Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék segíteni annak,...

Hogyan tudnék segíteni annak, aki mindenben csak a rosszat látja?

Figyelt kérdés
Pl: Egy könyvet olvas, amiben nagyon érdekes világ van leírva, meghal pár szereplő, és ő egyből kikiáltja szomorú könyvnek, és elsiklik a történet és a kitalált világ nagyszerűségén.
2010. szept. 15. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Depresszív alkat. Ha kamasz, akkor érthető, ha felnőtt, akkor is, de idővel át kell lépnie rajta. Hívd fel a figyelmét a pozitív dolgokra és Ő pedig folgalja el magát valamilyen építő tevékenységgel.
2010. szept. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát elég szomorú de sajnos ha ő nem tesz magáért akkor nem hiszem, hogy kivülálló tudna segíteni neki, én is nagyon pesszimista alkat voltam (sajnos a hajlam meg van)de hiába probált engem bárki felviditani, én megtaláltam mindig mindenben azt a kicsi rosszat amiért szomorkodhatnék. Aztán rájöttem magamtól, hogy ez nekem miért nem jó, és utána megkerestem a megoldást rá. Esetleg próbáld neki elmagyarázni, hogy a negativumával mást is elszomorít, és árt vele saját magának, ha ezt megérti sinen van az ügy...mást nemtudok amivel segíthetnél neki. Sok sikert :)
2010. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!