Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem mindig azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem mindig azt, hogy nem illek a barátomhoz, sőt "valahogy kilógok a sorból"?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 7hónapja vagyunk együtt igaz távkapcsolat mert a suli miatt nem tudtunk találkozni,de már tervezzük a találkozást,persze szülői engedéllyel megyek el..


A barátom cyber goth,ezzel semmi gond,viszont eléggé egy furcsa figura ez nekem szokatlan kicsit mert még ilyen emberrel nem hozott össze a sors,de elfogadom úgy ahogy van és nem akarom megváltoztatni..


Mivel ő teljesen más mint én,számomra furán látja a világot,fura szokásai vannak,"érdekes barátjai vannak"és fura úgy ahogy van ezért mostanában elég sokszor azt érzem,hogy nem illek hozzá és úgymond"kilógok a sorból."


Mikor fölhozta a találkozást pár hét után nem piszkálta a csőrömet semmi,mert egy és fél hónapig "udvarolt"stb.Csak mikor megjegyezte,hogy megemlített már a szüleinek és meg is kérdezte,hogy elmehetek-e majd hozzájuk akkor a szülei azt mondták,hogy oké semmi ellenvetésük nem volt, de egy 17 éves fiúnak csak úgy megengedik,hogy egy számukra idegen lány ott aludjon!?Azt mondta a szülei jó fejek.. De nekem ez akkor is fura..Lehet csak azért mert az én szüleim eléggé szigorúan nevelnek(amit nem nagyon bánok mert igazuk van)és ehhez hozzászoktam?!


Aztán pár nappal ezelőtt mikor beszélgettünk a barátommal mondta,hogy mutatta a képeimet az anyjának az anyja azt mondta,"aranyos és szép lány vagyok"és rögtön megkérdezte,hogy mikor megyek??Mondta a barátom,hogy majd téli szünetbe remélem! erre azt felelte az anyja"nagyon helyes!" Kicsit ez is fura nekem,hogy rögtön megkérdezte mikor jövök,és azt mondta "nagyon helyes" :O


Én eléggé tartok attól,hogyha elmegyek akkor nem leszel szimpatikus nekik,esetleg a szülei is furák lesznek,vagy kellemetlen helyzetbe kerülök stb...:S


Lehet én reagálom túl a dolgokat de nem tudom.=/


Kinek mi a véleménye??Ki mit tenne a helyemben?


15/L 17/F


2010. nov. 26. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a cyber goth ilyen emo-szerűség, vagy mi?


Mellesleg, meggyőződésem, hogy szimpitikus leszel a szüleinek. Vagy, ha nem, akkor is ezt fogják mondani/mutatni. Az érv is egyszerű: végre látják, hogy a fiuk jár valakivel, és nem magányosan tölti a napjait. És nekik a fiuk boldogsága mindennél fontosabb, és ennek mindent, még a saját véleményüket, sőt, talán bizonyos mértékig még a józan eszüket is alárendelnék, hogy ha úgy alakulna a dolog. :)

2010. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy nem a kérdésre válaszolok,de lehet hogy túl tudatlan vagyok,de milyen az,aki cyber goth?
2010. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"...7hónapja vagyunk együtt" ... "de már tervezzük a találkozást..."


Na, tényleg? Nem korai egy kicsit találkozni?

2010. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az addig oké, hogy megengedik a szülei, hogy ott aludjon egy lány a 17 éves srácnál, de a Te szüleid mit szólnak hozzá, hogy a 15 éves lányuk ott alszik egy idegennél, ráadásul nem is ugyanabban a városban?


Másrészt, még nem is találkoztatok, lehet hogy élőben nem is fogtok jól kijönni (saját tapasztalat), szóval még ne aggódj azon, hogy illesz e a haverjaihoz...

2010. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagy általánosság, hogy a srác szülei azok szívesebben látják a kis barátnőt, mint a bnő szülei a srácot ez ilyen ;) nem kell kétségbe esni tök normális dolog, örülj neki hogy mondta a szüleinek, mert ebből is látszik, hogy komolyan gondolja veled ;)
2010. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet a barátod, ha még nem is találkoztatok? Megsúgom, egészséges embereknél sok sok személyes talákozás kell, míg barátok/párok lesznek.
2010. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!