Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan féltékeny a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan féltékeny a párom?

Figyelt kérdés
Csak munkába járok el nélküle. Ha nem dolgozom, akkor minden percemet vele töltöm. Olyan helyen dolgozom, ahol esélyem nincs nőkkel találkozni. Mégis rendszeresen megvádol azzal, hogy amíg külön vagyunk, addig én biztosan lefekszem valakivel, és fenyegetőzik is, hogy ha megtudja, akkor tönkreteszi az életemet. Egyszer sem jutott eszembe, hogy megcsaljam. Hogyan tudnám jobban éreztetni vele, hogy szeretem őt és senkiért sem hagynám el és nincs oka féltékenynek lennie? Már kezdem rosszul viselni a kirohanásait.
2010. nov. 26. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
elhiszem h kezded rosszul viselni, hisz így is folyton a nyakadon lóg, és még a munkahelyeden sincs nyugtod. magyarázd el neki h egy kapcsolatba nem fér bele ez a nagy fokú ellenőrzés, vagy megbízik benned, vagy fel is út le is út. ha ezt nem érti meg, hagyd el, mert ki fog készíteni.
2010. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ott,tiszta hatalom mániás...nem fog megváltozni,sőt talán rosszabbodni fog ez
2010. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ui: és így nincs is jövője egy kapcsolatnak, ha ő ilyen marad.
2010. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 errre ***** válasza:
100%
mennyi idős vagy?és a párod?mióta vagytok együtt?írnál konkrétabb dolgokat?
2010. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleve mennyi esélye van egy olyan kapcsolatnak, ahol a bizalom teljes hiánya lép fel? Mert szerintem semmi. Pláne, ha még ilyenekkel is fenyegetőzik, hogy tönkreteszi az életedet... Én keresnék valami normális barátnőt.
2010. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 errre ***** válasza:
77%
Én is nagyon féltékeny vagyok, de tudom, hogy nem feküdne le mással, és ezt meg sem említem neki.De ha szereted úgy is vele maradsz..akkor meg ne panaszkodj.Vannak nagyon féltékeny lányok, de ez még nem azt jelenti, hogy hagyd el..és keress mást, ez hülyeség..főleg ha van szerelem.
2010. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

16:25-nek: 24 évesek vagyunk, fél éve ismerjük egymást, és két hónapja lakunk együtt. A kapcsolatunk elején is féltékenykedett, de nem ennyire. Nem gondoltam, hogy az összeköltözés után még rosszabb lesz.

2010. nov. 27. 16:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez lenne a szerelem, hogy ha ezzel fenyegetőzik hogy tönkreteszi az életed? Ez nem szerelem elárulom. Ez birtoklási vágy. Nincs tisztelet és bizalom sem. Ha a párom ilyen hangot ütne meg velem, egész biztos hogy elhagynám. Ez egy önbizalomhiányos, alpári liba. Nem tudsz tenni semmit, mert valami gond van az agyával és csak tőled függ hogy hány évet dobsz ki az életedből miatta.
2010. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

előző, ha szereti a párját ak érdező, akkor a vele töltött idő neki nem időpocsékolás, szerintem attól féltékeny, hogy szerelmes, és rossz tapasztalatai voltak, nem vádolni akarja, csak biztos jópasi a kérdező, vagy nem mutatjak i eléggé a szeretetét, vagy a csaj túl társfüggő, ragaszkodó, esetleg fél hogy elveszíti a társát

vagy valamit félreértett


ettől még nem beteg és ha nem lenne szerelmes ő hagyná el a kérdezőt, vagy keresne olyan pasit, aki kimutatja érzelmeit és egész nap vele van

2010. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Elég fura elképzeléseid vannak a jó kapcsolatokról. A szerelem egy önzetlen dolognak kellene lennie, nem pedig zsarnokságnak. Ez a lány azzal hogy egy ilyen mondatot kiejtett a száján bebizonyította hogy egyedül önmagát szereti és valóban attól fél hogy egyedül marad. De egy ilyen lelki háttérrel rendelkező lány szerinted ki tud alakítani egy normális kapcsolatot? Egész biztos hogy nem. Az sem mentség semmire, ha sokat csalódott bla.bla, mindnyájan pofáraestünk már életünkben, mégsem azt büntetjük vele akit szeretünk. Aki nem tud lelkileg egyensúlyba kerülni, az a büdös életben nem tud egy harmónikus kapcsolatot kialakítani, mert csak csimpaszkodik a másikba. És igen, ez egy elpazarolt idő lesz a kérdező számára, ugyanis ha egy kapcsolatban elveszett (vagy alapból nem is volt) bizalom, az később sem lesz, a kérdező meg is szakadhat, akkor is ilyen marad a csaj.
2010. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!