Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan magyarázzam el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam el, hogy nekem nem kell más csak ő?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy suliba jár velem, de a szülei még nem tudják és a nővére is odajár ezért nem vagyunk együtt suliban. Ha oda jön egy lány aki nekem semmit sem jelent max ismerős, de amúgy sem az esetem mert egy büdös ribanc és ad 3 puszit akkor a barátnőm elkezdi mondogatni,hogy ez így neki nem jó inkább legyen vége, nem érzi jól magát hogy adogatják a puszit ő meg nem adhat stb... de aztán a szemembe mindig azt mondja hogy ne legyen vége mert szeret. Mit csináljak vele?? Hiába mondom hogy ő nekem semmit nem jelent, én bele vagyok szerelmes ilyenek nem érdekli.. 4 hete vagyunk együtt..
2010. nov. 26. 13:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
ha ilyen dedósok vagytok, nem való még nektek párkapcsolat. te ne bassz pofán senkit, mert nem ér annyit, nem kell felkapni a vizet iylen hülyeségeken. bízzatok már végre egymásban, és senki ne tartson senkit rövid pórázon. persze, és ő elvárja, h te ne köszönj senkinek, körülötte meg mindenki legyeskedik, és azért nem mondasz erre semmit, mert lelép... hát állj már a sarkadra barátom! ha lekoccol, lekoccol... majd jön más, akivel nincsenek ilyen viták, mert majd jobban megbíztok egymásban, és normálisabb lesz a csaj.
2010. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. nov. 27. 11:06
 23/23 anonim válasza:
Én eltudtam fogadni...normális, hogy a párom másnak is köszön...
2010. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!