Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan magyarázzam el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam el, hogy nekem nem kell más csak ő?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy suliba jár velem, de a szülei még nem tudják és a nővére is odajár ezért nem vagyunk együtt suliban. Ha oda jön egy lány aki nekem semmit sem jelent max ismerős, de amúgy sem az esetem mert egy büdös ribanc és ad 3 puszit akkor a barátnőm elkezdi mondogatni,hogy ez így neki nem jó inkább legyen vége, nem érzi jól magát hogy adogatják a puszit ő meg nem adhat stb... de aztán a szemembe mindig azt mondja hogy ne legyen vége mert szeret. Mit csináljak vele?? Hiába mondom hogy ő nekem semmit nem jelent, én bele vagyok szerelmes ilyenek nem érdekli.. 4 hete vagyunk együtt..
2010. nov. 26. 13:51
1 2 3
 1/23 errre ***** válasza:
100%
és muszáj mást puszilgatnod??szerintem ne puszilgass mást és ennyi..ez nem jutott eszedbe??
2010. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Összesen 3 csaj jön oda, egynek megmondtam hogy koccoljon nem érdekel meg hogy féltékeny a nőm. 2.-nak szint úgy ugyanígy. 3.legjobb barátom. De arról meg nem én tehetek hogy odaszólnak : XY nem is köööszööööönsz?
2010. nov. 26. 13:57
 3/23 errre ***** válasza:
72%
az én barátom is megértette, és megtette ezt nekem, hogy nem köszönget másnak(puszi)...szerintem nem kéne nehézséget okoznia, ne köszönj ..ennyi
2010. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
de ha nem köszönök, mert elmegyek akkor meg elkezd nyavíkolni hogy sziaaaaaaa .... mint egy rossz ribanc.. hiába osztom ki...
2010. nov. 26. 14:00
 5/23 errre ***** válasza:
te hülye vagy??nem érted??szard le kész..mit érdekel téged?..istenem..ha szereted a csaj tedd meg..belehalsz?nem!!ne légy már értetlen
2010. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
de ha leszarom, és látja a barátnőm is hogy leszarom mert nem nézek rá... meg semmi.. nem is köszönök neki.. akkor is féltékeny , hogy én rám mennyien köszönnek.. hát most erről én tehetek?
2010. nov. 26. 14:02
 7/23 errre ***** válasza:
Lényeg, hogy ne köszönj ennyi, tedd már túl magad, majd észreveszi, hogy igyekszel, hidd el!
2010. nov. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem.. egész nap vele vagyok, már 4 hét után gyűrűt vettem neki, csak azért hogy lássa hogy szeretem.. meg hogy fontos nekem és hogy csak ő van senki más..
2010. nov. 26. 14:05
 9/23 errre ***** válasza:
Lényeg: ne köszönj meg semmi puszi meg semmi ilyen!sok sikert
2010. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Jó rendben:) Köszi!
2010. nov. 26. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!